Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyadhahjd kérdése:

Szerelmes lettem az egyik legjobb lany baratomba. Mit csinaljak? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Nagyon regota ismerjuk egymast. Tenyleg mindent tudunk egymasrol. De mindig van egy fiu-lany kapcsolatban egy olyan aki szerelmes lesz a masikba. Hat ez most velem fordult elo. Mindig amikor talalkozunk latom rajta hogy orul nekem es csak csillognak a szemei. Mindig megfogja a kezemet illetve megolel. De bizonytalan vagyok mivel talalkozgat egy masik sraccal akirol szokott is meselni. En meg csak bologatok mivel ha kiderul hogy en mit erzek iranta akkor lehet hogy elveszitem amit nem akarok mert rettenetesen szeretem. Mit csinaljak? 17 eves fiu

2018. okt. 20. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmikeppen se mondd el neki .. egy ido utan elmulik en a sajat boromontapaszaltam ki hogy mennyivel fontosabb egy barat jelenlete az eletunkben mint egy kapcsolat .
2018. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én azért nem mondanám, hogy majd elmúlik. De ha tényleg bírod, ne rontsd el szerintem.
2018. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!