Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bonyolult a helyzetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bonyolult a helyzetem egy lánnyal. Randizgattunk aztán nem, most megint beszélunk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na szóval, még tavasz környékén egy lány nagyon megtetszett (de úgy tényleg nagyon) és el is hívtam, párszor elmentünk randizni, de végül visszautasított, ami nagyon rosszul esett nyilván, de legalább korrekt volt a lány, mert nem megüzente hanem elmentünk beszélgetni és tényleg jól is tette mert ő nem érzett semmit.


De most megint elkezdtünk beszélni, nagyon sokat, minden nap és meglepően komoly témák is felmerültek és tényleg nagyon jól el tudtunk beszélgetni. És most még jobban megismertem és én még jobban beleszerettem,ez a lány egyszerűen egy csoda.


Csak az a baj, hogy így is én írok mindig, ő nem szokott. Ha ráírok akkor fenntartja a beszélgetést, meg nagyon aranyos, nem flegma meg semmi, csak értitek, nem tudom ez úgy elbizonytalanít.


Szóval szerintetek megérné mégegyszer próbálkozni, ha elsőre nem jött össze akkor másodjára összejöhetne? És kérhetnék tanácsokat is, mert ha el is hívom valahova előtte azért éreztetni szeretném vele hogy van valami, mert gondolom ha nagyon nem akkor jeleket adna hogy ne csináljam. Szóval hogyan vágjak bele?



2018. jún. 15. 14:36
 1/6 A kérdező kommentje:
én 17, a lány 16
2018. jún. 15. 14:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy próbálkozz, meg kell hódítani!

"mert ha el is hívom valahova előtte azért éreztetni szeretném vele hogy van valami" - tudja, érzi ám ő, hogy szerelmes vagy, csak magában bizonytalan - ezért kell neked meghódítani. Fog menni, nem az első ilyen a világon (csak neked) ez egy évezredes bevált módszer.

2018. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mondjuk hívd el randizni, csak könyörgöm ne moziba :))
2018. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nyugi, nem szeretjük a mozit, mármint barátokkal igen, de randiként nem. Még anno teázni mentünk sokat.
2018. jún. 15. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor jó... Azért azt még hozzátenném az előzőhöz: nem olyan nagyon bonyolult a helyzeted, csak te érzed úgy- mi, akik itt idősebbek olvassuk, valami különös tiszta ragyogást érzünk a szívünk tájékán - valahogy az együttjárás ebben a korban az nagyon szép... még gondtalan is, semmi máshoz nem hasonlít, és később, évek múlva nem is lesz már. Ha mégis hasonlítanám, talán az, ahogy egy kismadár az ágra ül, ott hintázik dalolva...
2018. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bianka kanyicska válasza:
Hát én nem annyira vagyok tapasztalt ilyenek én de már voltam kapcsolatba fiúval csak nem randizgattunk hanem csak távkapcsolat volt és sajnos tönkre is ment.... 😶😒😞
2018. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!