Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha ezt csinálja egy fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ezt csinálja egy fiú?

Figyelt kérdés
Ez most egy kicsit hülyén hangzik de van egy srác snapchaten aki folyton olyanokat küldd ,hogy talalkozzak vele meg ,hogy eljönn értem autóval ilyeneket irogat.Most én annyira nem vagyok fejlett a snap használatában normális ha ilyeneket küldd?

2020. máj. 23. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Én a helyedben hagynám, kitudja mi történne ha találkoznál vele.. lehet elrabolna v hasonló.. ha nem bízol meg benne, hagyjad..


Tiltsd le vagy nem tudom

Legyél óvatos

2020. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered őt, akkor miért találkoznál vele? Hagyd a francba az egészet.
2020. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok fiú csinálja ezt, de ha nem ismered nem kell komolyan venni, és ne találkozz vele.
2020. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered eléggé szerintem ne foglalkozz vele.Én biztos óvakodnék ha nem ismerném és biztos nem találkoznék vele,nem árt az ilyenekkel óvatosnak lenni:)
2020. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha be van kapcsolva a térképed akkor tiltsd le, hogy ne lássa inkább és ne válaszolj
2020. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!