Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak? Ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Ez normális?

Figyelt kérdés
Ma nagyon elfáradtam és rosszul is voltam. Az egyik legjobb fiú barátommal ( aki amúgy nagyon tetszik) volt 9. óránk mert verseny felkészítés. Nos 9. óra előtt mivel rosszul voltam az ablakpárkányban az ölébe hajtottam a fejem és pihentek kicsit( csukta volt a szemem) , de beszélgettünk. Egyszer csak érzem hogy végig simítjuk az arcomat, megkérdeztem miat és azt mondta belelógott a hajam az arcomba. Utána megkérdezte hogy mi lenne ha meghívna magához vacsorázni mert hogy a híres tiramisuját úgy is mondtam hogy meg akarom kóstolni. Először nagy Bambi szemekkel néztem rá hogy most ez mi is, aztán elismételte azzal a szóval együtt hogy randi, fülig vörösödtem, felpattantam de megszédültem és vissza borultak majd elkezdtem hebegni habogni hogy a suliban olyan pletykák vannak rólam hogy én sok sráccal voltam , de én még soha nem... elcsitított és mondta hogy annyit vár hogy igen vagy nem, és kétségbeesetten Mo tam hogy nem tudom, és megint elkezdtem hadarni hogy béna leszek meg talál 10 jobbat... megint lecsitított és mondta hogy holnapig döntsem el! Mennyire égettem le magam? Mit mondjak neki? Ilyenkor mit kell csinálni? Úgye hogy ez nagyon ciki volt??? 16L

2020. jan. 22. 23:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásokért nagyon siettem
2020. jan. 22. 23:15
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Én ezt nagyon cukinak tartanám a srác helyében :3 Szerintem ő is aranyosnak találta a helyzetet
2020. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tényleg? Komolyan ezt gondolod?
2020. jan. 22. 23:21
 4/14 A kérdező kommentje:
És mit mondjak neki? Nagyon nagyon félek.
2020. jan. 22. 23:32
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak simán, hogy elmész vele randizni. Nyugi, bejösz neki, nyert ügyes

D van csak menj el :D

2020. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

*nyert ügyed


Autocorrect 🙄

2020. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy nagyon aranyos történet.

Figyeld meg a saját értékrendedet, és a srácét is. Nagyon fontos, hogy a közös pontjaitok meglegyenek.

Nem tudom, hogy milyen ember vagy, azt sem, hogy a ő milyen. Ezt neked kell tudnod, vagy kérdezz meg olyat, akiben megbízol, az ilyen témában (barátnő, szülő, tanár).

2020. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
De cukik vagytok már. Nyugi, nem rontottál el semmit. Ha neked is bejön, mondj igent
2020. jan. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És ha átmegyek hozzá mi lesz? Neki volt már 2 barátnője nekem meg ez életem első randija olyan vörös leszek mint egy görögdinnye és orbitális hülyeségeket fogok mondani.
2020. jan. 23. 07:05
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, szerintem ez tök aranyos. :)

Egyébként a srác is izgulhat, nem csak Te, szóval nem kell félned... :)

2020. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!