Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ez normális?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el beszélgetni egy fiúval és nagyon megtetszett nagyon jokepu jol oltozott nagyon tetszik es ezt irta nekem nemreg pedig nem csinaltam semmit meg csak nem is talalkoztunk!bemasolom nektek a szoveget mit gondoltok? Ezt írta!


Es rajottem arra hogy nem szeretnek veled a tovabbiakban beszelgetni! Ugysem felejtem azokat amiket eloszor irtal ugy hogy nem is ismersz de nem is engedem hogy megismerj ugy dontotottem! Te is egy atlag ember vagy aki nem kepes engem megerteni! Nem vagyok rad kivancsi egy no sem erdemli meg hogy akár rá nézzek! Kezelhetetlen eset vagyok engem no nem tud elviselni! Te se tudnal nem akarom a te eleted is tonkretenni en psziches beteg vagyok de jol esett hogy utanna kezdemenyezo voltal es kedves ezt nem felejtem el! Nem tudnek kapcsolatba belemenni talalkozni meg ugysem mivel lelkileg nem allok keszen ra! Erzeseim nincsenek kapcsolatban nem tudok mukodni baratkent meg meg ugysem! Mindenki igy jar aki engem akar megismerni elobb utobb ez kijon belolem es nem tudom megallitani! Kedves aranyos lany vagy nalam jobbat erdemelsz es engem tarts tavol magadtol mert ha nem teszed azzal csak tonkreteszed magad! Sok sikert neked az elethez reni nem felejtelek el majd talan egy masik eletben! Kerlek ha megismersz valahol valamikor ne koszonj ram ram se nezz mert agresszivva is valok konnyen! Es nem akarok neked rosszat! Szia Reni!


2017. aug. 3. 06:49
 1/3 TR75 ***** válasza:

Tedd, amit ír, és akkor mindenki elégedett lesz.

Ki tudja, mi baja van?

Szerintem jobban teszed, ha tiplizel.

2017. aug. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy tènyleg beteg,vagy nagyon udvariassan elküldött a francba..
2017. aug. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy valami nem stimmel vele.Ha annyira tudni akarod,akkor beszélj vele,hátha kideríted.
2017. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!