Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért folyton csak a csalódáso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért folyton csak a csalódások jutnak nekem? A sors nekem nem is szánt szerelmi kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Majdnem az összes fiú tekintete elsiklik felettem, van hogy valakit megszólítok és csak arrébb megy. Pedig magamat adom és egyedi próbálok lenni, de ez semmit nem számít. 3 srácba voltam életemben szerelmes, az egyikkel 15ször próbáltam beszélni, megszólították beszéltem hozzá, de ignorált. Kétszer fellökött majdnem a büfében, biztos véletlen, és akkor volt bàrmiféle kontaktusunk. A másikkal együtt voltunk közszolgálaton, még beszélgettünk is, de állandóan egy tök kásák néven szólított, eleinte szóltam, de aztán megszoktam. A mostanival 9 hónapja ismerkedtünk meg, a különtanáromnál. Ő az apszolút szerelmem, még beszélgettünk is, úgy éreztem haladunk egy jóbb viszon felé, ilyen kb jó osztálytársihoz. De kiderült hogy pont leszar, egy hónapja ráírtam, két szavakban válaszolt egy napig és azóta semmi, meg sem nézte az üzenetem! Van két szingli baránőm velük megyek néha kicsit bulizni. Általában őket elrabolja egy egy srác, kicsit még táncolok, iszogatok, próbálkozom, megint rájövök hogy semmi eredménye és éjfél körül haza megyek. Megnéztek valami filmet, sírok és ennyi, másnap meg mesèlnek a baãtnőim a jobbnál jobb egyéjszakásaikról. Annyira érdekel milyen a csókolózás, valakinek a karjaiban lenni, mikor bókolnak nekem, csak ezeket szeretném kipróbálni, nincsenek nagy elvárásaim, de úgy látom a gimit úgy végzem el ( három hét múlva) hogy nem volt még egy csók sem. 17L

2020. máj. 25. 19:48
 1/6 A kérdező kommentje:

* megszólítottam, más néven szólított, abszolút, mesélnek a barátnőim

Bocsi nagyon siettem

2020. máj. 25. 19:54
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén, kicsit gázosan viselkedsz... szerintem. Igaz, nem csak a fiúk kezdeményezhetnek, viszont lehet,hogy te kicsit túltolod... Értem én,hogy vágysz arra,hogy szeressenek, a legjobbra mindig várni kell! Úgyis mindenki megtalálja majd a párját! Hagyd a sorsra
2020. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most nem bántásból, de 17 éves vagy. Gimnazista... Annyi lehetőséget lesz, hogy elmondani nem tudom. De nyiss te is, ne csak azt várd, hogy mikor szólítanak le (Japánban pl lásd a fordított Valentin napot)
2020. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne vádold magad. Biztos lesz egy srác, akinek felkelted az érdeklődését. És nem csak kalandnak akar Téged. Csak még nem találkoztál vele. Sajnálom, hogy sírnod kell, mert kudarcnak éled meg a szitut. Ne add fel, még az is lehet, hogy megcsókol majd valaki a három hét alatt ;)
2020. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Nálam hasonló a helyzet.

21F

2020. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
én is hasonló cipőbróe járok 16 f sőt.. ugyanabba
2020. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!