Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki ért az ikerláng kapcsolato...

Aki ért az ikerláng kapcsolatokhoz az tudna segÍteni?

Figyelt kérdés

A 4.állomásnál mit jelent ez a mondat??nem nagyon értem.


[link]


"Ezzel párhuzamosan egyre több olyan ember talál meg, aki veled egy cipőben jár, és itt kezdődik csak az igazi ébredés, amikor rájössz, ez a jelenség bizony globális…!!! A társad nem veszik ki belőled. A lelkedben él és most már telepatikusan is kommunikál veled, tehát jelen esetben a lelki /asztrál-/ és gondolati /mentál-/síkon kapcsolódik hozzád"



2016. szept. 7. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi baromságot egyhelyen :D
2016. szept. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

irjál privátot és válaszolok a kérdésedre


most rengeteg ikerláng kapcsolat alakul ki 2016-ban

de a 4-es állomásnál mèg elég kevesen tartanak..

én megtaláltam az ikerlángomat, de ez egy nagyon bonyolult és hosszú folyamat

rengeteg fejlődési lehetőséggel jár, de mindenkinek egyéni az útja

és ezek az àllomások le vannak eléggé sarkitva/ általánositva :(

2016. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hormonális változások mennek végbe a testedben.

Azt érzed.

2016. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tapasztalom is ezt. Rendre találom meg az olyan embereket mint ő vagy én, egyre többet, de engem ez pl. idegesít. Én csak őt akarom (és tudom is ki ő).

Mivel ő a lelkem másik felével rendelkezik, így mi együtt egy lélek vagyunk, ez világos. A lelkünk pedig képes kommunikálni "önmagával", az ő másik felével. Ez főleg érzelmek és gondolatok terén érhető tetten. Ezt én szintén tapasztalom.

Én csak azt nem értem a két mondat hol kapcsolódik egymáshoz... Elmondanád pontosan mi az amit te nem értesz?

2016. szept. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam vele, de már váltottunk két szót egyszer és képesek vagyunk érezni egymást.
2017. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!