Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meddig fogom birni? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fogom birni? Vagy fogom en ezt tudni csinalni?

Figyelt kérdés

Baratnom 18 en 20

Van egy munkalehetoseg neki ami tolem 160km-re talalhato egy kocsmaban.. ez ilyen csaladi munka oveke a kocsma. O hetvegente ott dolgozna pentek szombat vasarnap. En hetkoznap dolgozok csak. Viszont szerinte ez igy mukodne hogy hetkoznap talalkozunk es hetvegen nem. Csak en hetkoznap belefaradok a munkaba meg hetvegen nem tudunk csinalni igy semmi kozos programot. Kerdes. Ez meddig tud igy mukodni? En kiakadtam erre az egeszre de ezt o valahogy nem erti vagy nem tudom. Szeret ott lenni de igy nehez. Mi tevo legyek?


2020. máj. 26. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. De gondolj bele, akik 3(4) műszakba dolgoznak és megoldják. Nekem is a párom eladó, szóval nekünk is a vasárnap és a hétköznapok a közös programok munka után. Ha szeretitek egymást akkor mindenképpen próbáljátok meg, hogyan működik. Lehet ő is megváltoztatja majd a véleményét idővel (pláne, ha még atrocitások is érik a kocsmába). Légy türelmes.
2020. máj. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt úgy látom hogy te akadtál ki, ő megoldhatónak látja a dolgot, nem?

Kapcsolat kompromisszumokból is áll, ahol most elfogadod, hogy kicsit másképp tudtok találkozni mint eddig.

Aztbírom még elképzelni, hogy idővel lehet műszakot vált, de ha családi kocsma, akkor nem hinném hogy otthagyná, meg vitatkozna a szüleivel amiatt mert neked nem tetszik.

Itt most nektek kell ezt megbeszélni és úgy kitalálni programokat, hogy mindkettőtöknek jó legyen.

Eddig nem dolgozott?

2020. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen. En akadtam ki. O ezt megoldhatonak talalja. Csak szerintem en felek hogy mit fog csinalni a kocsmaban.. lassuk be. Egy fiatal lanyt csak kikezdik nem? Jo nem attol felek hogy felrelep vagy ilyesmi mert legalabb a bizalom megvan kettonk kozott csak ez igy kicsit zavaros nekem. Minden esetre megprobaljuk.
2020. máj. 26. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Téged választott, veled akar lenni. Lehet először megpróbálnak bókolni neki, vagy flörtölgetni de te is tudod, hogy ezeket elfogja utasítani. Azért a barátnőd, mert téged akar és nem fogja azt támogatni, ha mások flörtölgetnek vele.

Akár mondd el, hogy te emiatt aggódsz, szinte biztos vagyok benne, hogy ugyanezt fogja mondani.

2020. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kocsmai allasrrt nem erdemes 160 km-t menni...
2020. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A fel csaladja ott lakik.. azert annyira van ertelme oda mennie
2020. máj. 26. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!