Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit kellene tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene tenni?

Figyelt kérdés

Bonyolult helyzetben vagyok, tanácsot kérnék tőletek.

Egy fiúról van szó. Naggyon durván bejön mióta csak először megláttam. Később kiderült hogy nagyon is kölcsönös. Alakult a dolog igazából, le sem tagadhatta volna hogy bejövök neki én is. Aztán csak úgy lazán felhozta a barátnőjét.. Rögtön elment a kedvem, még közeledett felém de egyik napról a másikra off lett az egész helyzet.

Aztán kb most így félév után, csak úgy a semmiből megint rámírt. Érdeklődő és közeledő volt. Többször volt olyan, hogy valamire nem írt vissza aztán később mégis válaszolt rá, szóval érezhető volt hogy akar beszélgetni meg minden. De aztán tényleg nem írt vissza, egy napra rá pedig megint írt. Elbeszélgettünk, talit meg bulit is felhozott, meg tényleg egyértelműen mondott dolgokat ami arra utalt hogy szeretne velem lenni.

Egyszercsak megint nem írt és tényleg annyiba maradt.

Rá kb két napra, tesóm mondta hogy látta egy lánnyal kézenfogva sétálni, ne foglalkozzak vele. Tényleg együtt van egy lánnyal, szóval barátnője lett. Megint ugyanabba a helyzetbe kerültem..

Nagyon elkeseredtem, de unokatesómék rábeszéltek hogy írjak rá. Ő már többször rámírt, lehet várta aztán hogy keressem én is, meg végülis én szinte semmi jelet nem adtam mennyire tetszik nekem, pedig nálam jobban biztos hogy senkinek nem jön be és nem is fog. És azt mondták lehet úgy volt vele hogy akkor ő nekem nem is kell, össze is jött egy könnyen megszerezhetővel. És írjak neki mert utána már késő lesz ha tényleg beleszeret abba a lányba, de még pár nap alatt úgysem lehet erős.

Aztán tényleg ráírtam. Majd kiszakadt a szivem de megtettem😅 Visszaírt rögtön. Megkérdeztem mi a helyzet, válaszolgatott de teljesen más volt már mint pár napja. Felhoztam egy talira utaló dolgot, aztán már nem írt vissza. Ennyi volt szerintem tényleg.

Nagyon de nagyon bejön, eddig senki ennyire, most sem tetszik senki rajta kívül. Már valamit szerintem érzek is, mert ez nem átlagos ami lezajlik bennem vele kapcsolatban..

Mindig csak rá gondolok és ő van a fejemben, akármit csinálok. Többször is sírtam már miatta. De ez nem mehet így, nem tehetem magam tönkre miatta.

Neki egyébként úgy látszik a molett, és a rendes kövér lányok jönnek be😅 Sokan mondták már nekem hogy nem értik miért nem a csinosakra bukik hanem a kövérekre jobban, az a lány is olyan akivel most összejött. Mondták már azt is sokan, hogy nagyon gáz barátnői voltak eddig mind akikkel leállt, saját nővére és haverjai is mondták nekem hogy én neki azok után egy csoda lennék, az eddigi legjobb minden szempontból, nem kevesen irigyelnék őt. Az exei mind külsőleg, mind belsőleg és viselkedésre is cinkek voltak, a mostani is olyan aki egyáltalán nem hozzá való. Őszintén mondták, sokat beszélgettem velük.

Nekem pedig mondták egy páran, hogy különbbet érdemlek, miért vagyok annyira rákattanva. Meg hogy fiatal vagyok még, előttem van minden engedjem el magam és fiúzgassak ahogy kéne normális esetben, mert nekem még lesz úgyis vagy száz😂 Van benne valami és tudom hogy igaz, de ő nekem tényleg nagyon meghatározó, nagyon ritka hogy engem valaki ennyire megfogjon.

De a csávó nem is normális eset, nekem írogat aztán két nap múlva meg mással jön össze🤦🏼‍♀️ Ez sem tiszta szitu. Tényleg egy jobbat érdemelnék amúgy, igazuk van akikkel beszéltem is erről.

De nem tudom mit kezdjek magammal.

Hagyni kéne és másokkal foglalkozni, ugye?

Vagy ti mit tudnátok tanácsolni?

És egy suliba járunk (évfolyamtársam), majd ott vagy valahol hogy viselkedjek ha meglátom, legyek teljesen közömbös?

Ott lenne még a szalagavató is, nem kérdés mennyire vele táncolnék, de így úgysem jönne össze. Pedig tényleg már elképzeltem hogy rávenném magam hogy közeledjek hozzá, nyissak felé és laza legyen. Meg olyanokat tegyek meg, amiket eddig nem. Képes lennék rá, ellazulni meg minden.

De már ez tényleg annyi.

Ti hogyan látjátok ezt, nekem mit kéne így csinálnom?

18/L



2020. máj. 26. 21:32
 1/6 anonim válasza:
88%
Szerintem ( de ez csak az én véleményem ) ne erőltesd. Hiába mondanám hogy felejtsd el, (nekem is volt már ilyen) nem tudod.Amit én csináltam/csinálok az szerintem a legegyszerűbb módja annak hogy az ilyen szituációban/után talpra állj. Ha érdekel szólj elmondom mit csinálok.
2020. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Ne haragudj, de hogy éreznél szerelmet, mikor nem is ismered? Annyi történik, hogy neked ugye alapból bejött, erre rápakolva mutatott egy érdeklődést, ezért a fejedben maradt és kattogsz rajta folyamatosan. Viszont ami a fejedben van, az egy teljesen fals kép a srácról, egy idealizált, elképzelt figura, aki nem létezik. A valóság az, hogy ez a gyerek tesz rád magasról, már rég találkoztatok volna ha többet akart volna ebből kihozni. Szerinted a többi lánnyal hogy jött össze, nekik is csak írogatott, majd eltűnt? Nem, velük találkozott.


Fél év eltelt mióta offolt (ő offolt téged), de mivel nem tudod elengedni és hagyod magad hülyíteni, még mindig erős hatással van rád. Sírhatsz még miatta évekig, a te döntésed. Vagy nem beszélsz vele többet és megtanulod a leckét, hogy nem pazarolsz olyanra időt, akit nem érdekelsz és aki csak játszik veled.

2020. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, előre is elnézést érte. Írásodból az jön le, hogy a külseje fogott meg, fogalmad sincs róla milyen a srác valójában. Pedig a kérdésedből simán lehet jellemezni a személyiségét. Te nem szerelmes vagy, csak egy álomképet kergetsz, de közben elszalad melletted a fiatalságod. Amíg ezt nem érted meg addig éretlen vagy egy kapcsolatra.
2020. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha összejönne veled, melletted is ugyanúgy kacsintgatna más lányok felé is. Ha más lányok mellett megtette, melletted miért ne tenné meg? A leírásodból nem az tükröződik, hogy nem egy hűséges típusú fiúról van szó, és nem hiszem, hogy ilyen emberre vágysz, de nyilván csak te tudtatod, hogy mit akarsz.

A másik meg az, hogy ha komolyan gondolna veled bármit is, akkor nem lenne közben barátnője, és nem lenne ilyen szaggatott a kommunikáció köztetek. Szóval ha nem akarsz egy kemény csalódást, akkor ne éld bele magad! Inkább keress egy normálisabb fiút, hidd el, sokkal boldogabb leszel. Hiába szép a tányér, ha üres.

2020. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az egészből az jön le,hogy hihetetlen naiv vagy. Ha valakit erdekelsz,az nem írogatni fog meg nem válaszolni,hanem találkozni akar veled akkor is,ha az ország másik felén laksz.

Meg mi az,hogy dagadt? Meg majd pont te döntöd el,hogy ki illik hozza? Valamiért mégis olyan típusú lanyokkal van,akik ducibbak. Ez tetszik neki akkor is,ha te vagy a világ legjobb testű nője.

A parkapcsolatokhoz való hozzaallasod meg...tipikus tiniphicsa,a fiatalság lényege a sok kapcsolat meg dgas mindenféle fiúval,mert “ki kell élni magad”,mi?

Neked meg nagyon nem való se komoly,se komolytalan kapcsolat. A srácnak meg csak simán nem jössz be. Ennyi az egész.

Pasizgass inkább,aztán majd találsz olyat,akivel hosszabb távon,komolyabban is el tudod kezelni.

21N

(17 éves koromtól volt egy három éves kapcsolatom,kicsit más felfogásom van a dolgokról)

2020. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem naív vagy... Nagyon furcsa ahogy saját magadat akarod átverni. Töröld le a messengerről és kerüld el messziről.

Azt nem értem miért emelte ki hogy milyen lányokkal járt és mások mit mondtak.+ne a lányokat bántsd már ha a fiú a hibás.

Lehet h csak barátként gondol már rád vagy ki akar használni. Magad alatt vágod a fát.

Lehet h rajongassz érte de ha engeded akkor ez a kérdés sem ér semmit mert csak mégjobban bemeséled magadnak és a nem tetsző kommenteket lepontozod.

HAGYD MÁR OTT AZT A FIÚT!!

2020. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!