Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni bejön -e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni bejön -e a srác. Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval, az van, hogy elkezdtem sportolni egy pár hónapja, ami a vírus miatt megszakadt. Pár hete újra elkezdődtek az edzések és megjelent egy tök új figura, akit eddig még nem láttam. Kiderült, hogy már régóta az egyesületbe jár, csak valahogy mindig elkerültük egymást. Kinézetre eléggé nem tudtam hova tenni. Kb egyforma magasak vagyunk és észrevettem, hogy vékonyabb is, mint én. Látszott, hogy azért neki is feltűntem. Poénkodtunk, ilyesmi. Aztán volt pár edzés ahol "véletlenül" meg-megérintettük egymást, ilyesmi. Teljesen különböző személyiségek vagyunk, abszolút nem egyezik az érdeklődési körünk. Példának okáért: anime fan. Nekem nagyon furcsa ez a műfaj és egyáltalán nem vonz. Mégis olyan jót hülyülünk ezen, hogy ő mesél, én meg elindulok azon a történeten és végül valami teljesen abszurd dolog sül ki belőle. Mivel fiú barátaim nincsenek, nem tudom ezt mihez viszonyítani. Van amikor csak egymásra nézünk és elveszek a szemeiben. Utána újból ránézek és megint csak a kis soványka fura gyereket látom. Hogyan tudnám eldönteni mit is érzek/akarok valójában?

2020. máj. 31. 01:09
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
Ha már vetted a fáradságot és kiírtad ezt a kérdést, szerintem nem közönséges számodra. Beszélgessetek és kialakul.
2020. máj. 31. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod eldönteni, akkor (most még) valószínűleg nem jön be neked különösebben.
2020. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
beszélgessetek és majd alakul. Egy valamit akarok csak javasolni. Ha esetleg alakulna a dolog- de te még esetleg mindig nem leszel benne biztos hogy bejön e- mond el neki őszintén. Meg mindig jó tudni a helyzetet, mint hogy mondjuk egyszer csak hagynád egy ideig mert neked időre van szükséged mondjuk. Ez a fiúknak is tud ám fájni. Sajnos tapasztalat. Szóval bármi is lesz, légy őszinte mindig vele.
2020. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) #3-as semmiképp nem fogom ignorálni, bármennyi időre is van szükségem, hisz velem is túl sokszor játszották ezt el.
2020. máj. 31. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!