Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy osztálytársam, akiről...

Van egy osztálytársam, akiről nem tudom eldönteni hogy bejovok-e neki. többi lent ?

Figyelt kérdés
Ha szünetbe beszélgetünk többen es el akar sütni valami poént akkor szol nekem es utána mondja. Van hogy oran odaül mellem de lehet hogy csak azert mert nekem kész a hazim :D Egyutt szoktunk hazamenni meg ket osztalytarunkkal. Régebben nem engedte hogy velük menjek, de ma meg o kérdezte hogy akarok -e velük menni. Az egyik mindig hamarabb lefordul. A másiknak meg ma mas dolga volt, így az akiről szo van :D azt mondta hogy hazakiser csak bemegy a gördeszkajaert. Es behívott. Elindultunk haza de hívta az osztálytársam (akinek dolga volt) hogy a suli elott van egy lanybaratjaval es hogy akar-e menni. O meg beleegyezett. Es otthagyott :( nem sértődtem meg még rosszul sem esett, csak mostanában teljesen máshogy viselkedik. Szerintetek? 16/l

2015. ápr. 17. 20:12
 1/1 anonim válasza:
Ha továbbra is átlagon felül rendes veled, az szerintem már jelent valamit. Próbálj te is beszélgetni vele, esetleg csináljatok rendszert ebből a hazakísérős dologból és ha tényleg akar valamit, hát hajrá! :D
2015. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!