Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha ezt mondta, vajon sajnálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondta, vajon sajnálja hogy tönkrement a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Gyermekkori barátomról van szó. Titokban bejött nekem vhogy én is úgy éreztem néha mintha kölcsönös lenne. Évekig szoros, baráti viszonyt ápoltunk. Egyszer nem volt őszinte, velem kapcsolatos dolgot hamarabb tudott meg, mint én, és nekem nem számolt be róla, hogy utánajárt, hanem a barátainknak mesélte el igen fölényes hangnemben, h mit tudott meg (sulis teljesítményromalas amúgy). Több ember tudta igazolni hogy megtörtént eset. Egy 3. személytől, a barátnőmtől tudom a dolgokat. Ezek után nem szóltam a sráchoz, hanem összrvesztem vele. A fiú a 3. személyt hibáztatja, és ilyenrket mond neki, h nem baj, hogy elhúz innen, mert én miatta nem szólok hozzá és h ő a hibás kindenért amiéet árulkodott nekem. Mindemellett még azzal is vádolja a csajt, hogy biztosan szerelmes belé. Hozzám nem mert személyesen odajönni, mert attól fél, utálom.

Szerintetek? Ha ezt mondta a masik csajnak bánja h oda a barátságunk?



19/L



2020. jún. 2. 08:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sunyi és bunkó a srác, ne akarj hozzá vonzódni. Rosszat terjeszt rólad, másra fogja, de hozzád nem jön oda, hogy tisztázza magát.
2020. jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!