Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek, hogy anyám tönkreteszi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy anyám tönkreteszi a kapcsolatomat, szerintetek ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Rettegek szinte attól ,hogy összejöjjek egy lánnyal ,mert félek ,hogy anyám és nagyszüleim összefogják omlasztani a kapcsolatom. Egyszerűen nem merek közeledni egy párkapcsolat irányába. Szerintem ezért nem találok olyan lányt akivel szivesen összejönnék, mert a félelem miatt nem veszem észre és mindig kitalálok valami kifogást ,hogy éppen mi nem tetszik benne, vagy miért nem. A családban több kapcsolatot is tettek már tönkre , menyasszonyi szintűt is, és most azt vágják szegénynek a fejéhez ,hogy miért nem képes már 30 éves kor fölött megházasodni, meg már régóta gyereke kéne ,hogy legyen. Nem tudom ebben a helyzetben mit kell tenni. Azt sem tudom miért csinálják ezt, egyszerűen senki nem jó nekik, mindent uralni akarnak minden pillanatban. Kritizálják folyamatosan, a kákán is csomót kereső módon pl.:nagy az orra, vagy nem szép az arca, a legdurvább az volt eddig ,hogy "te lányban szebb lennél mint ő fiúban" itt azt hittem megőrülök.

Valakivel esetleg történt hasonló? Mi lehet a megoldás? Légyszíves segítsetek mert már nem nagyon tudom ,hogy mit kellene tenni. Trollok off légyszíves, főleg azzal kapcsolatban ,hogy legyek meleg meg ilyenek.



2015. dec. 28. 05:04
 1/5 A kérdező kommentje:
22/F Bocsi, ez lemaradt
2015. dec. 28. 05:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell repülni a családi fészekből. Jó messzire! Például Ausztriába dolgozni + albérlet. Hiába családtagok, de ha ilyenek, akkor azt kell mondani hogy "Helló! (Léptem!)". Keress egy olyan munkát, amelyből meg tudsz élni és feltudsz tartani egy albérletet. Nyílván külföldön. (Hogy azt ne mondjanak ilyeneket: "A mi pénzünkből élsz!")


Menekülni kell, vagy éppen jól beolvasni nekik, és nem hagyni, hogy irányítsák a TE életedet.

2015. dec. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatot nem tud tönkretenni pár élettelen rokon. :) pl amikor a páromat szidták, kiálltam mellette+megmondtam, hogy ha nem hagyják abba, akkor nem viszem többet haza... Ennyi... Szerintem nem ha tonkreteszik a rokonok a kapcsolatot, ott van még valami a háttérben (akar az,hogy nem áll ki az ember a másik mellett, vagy nem tud levalnia csaladrol)
2015. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Hát de most ez oan ha nagymamám fogyu othagy a b nő?
2016. jan. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
dehogynem tud a egy jó kapcsolatot pár rokon tönkre tenni, mondjuk mond a szemükbe van valakid de nem hozod haza nem akarod h kritizálják
2016. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!