Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek?Van egy fiú,aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Van egy fiú,aki nagyon tetszik, de folyton elfutok előle

Figyelt kérdés
Nem tudok a közelébe maradni, mert összezvarodok, így beszélni se tudok hozzá. Tavaly nyár óta tart, és most jövőre másik suliba fogok menni. Folyamtosan vele álmodok, de egyáltalán nem birok odamenni hozzá. Tavaly karácsonykor elkezdett bámulni engem, szerintem érez irántam valamit. Mit csináljak??? Hogy szedjem fel?

2020. jún. 4. 09:18
1 2
 11/14 anonim válasza:
Istenem ekkora fasságot. lÁnY nE fUsSoN fIú uTáN. Hogy a faszba ne tehetné. Idióta aki azt mondta hogy igenis a fiú tegyen mindent ahha persze. Lányok úgy elvagytok kényezetetve hogy azt hiszitek mahd jön a Nagy Ő a szőke hercegetek. Ti is megtalálhatjátok ugyanúgy csak miért is kezdeményeznétek jaj majd úgyis jönnek a srácok. Ahha ez így van de ne éljetek mindig álomvilágba. Ti is megtehetitek az első lépést
2020. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Ez a válaszod alapján fiú vagy és valszeg egoista. Hogy majd rohannak utánad a lányok! Persze.. Te pattanj ki a kis álomvilágodból légy oly szíves. És addig amíg nem pattantál ki addig ne oszd az észt pls.



Ha meg lány vagy akkor... Nagyon úgy írtad le mint egy fiú

2020. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Végülis igazad van több dologban. Fiú vagyok meg kissé nárcisztikus na mindegy hirtelen haragból írtam inkább, de mindenesetre azt akartam mondani, hogy igenis akárki kezdeményezhet. Fiú is meg lány is ugyanúgy csak nagyon beépült mindenki tudatába hogy mindenesetben csak is a fiúnak kell tenni mindent miközben a lány miért ne tehetné. Hozzá tenném, hogy a saját tapasztalataim miatt van ez az "álomvilágom", hogy "futnak utánam a lányok. Nem, nem futnak csak abszolút kezdeményeztek nálam lányok. Nem hazudok én nagyon keveset kezdeményeztem az tény. Természetesen sokkal kultúráltabban kellett volna legelőször megfogalmaznom, hisz haragból sosem sül ki semmi jó
2020. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem mindig forró neked a fejed. Igen.... A lány SOHA nem kezdeményez és ezennel ezt a nemtommineknevezhetőcuccot lezárom! :)
2020. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!