Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha folyton valakirol beszelek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha folyton valakirol beszelek az tenyleg bejon nekem?

Figyelt kérdés
Altalaban azokat a fiukat szoktam kibeszelni akik nem szimpatikusak, es ha valaki nagyon felidegesit akkor akar egy egesz napon at kb csak arrol az emberrol beszelek. A baratnoim ilyenkor azt mondjak hogy boztos bejon nekem, azert beszelek roluk ennyit. En tenyleg ugy gondolom hogy nem erzek irantuk ilyenkor semmit. Lehet hogy titokban megis tetszenek nekem csak magamnak sem vallom be?

2017. júl. 20. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod.

De nálam meg barátnőmnél is ez szokott lenni. Akiről sokat van szó az bejön.

2017. júl. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de Draco is folyton Harryről beszélt, ahogy azt Luciustól megtudhattuk, és a Drarry fanoknak az elég volt, szóval...
2017. júl. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!