Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SZzerintetek is az a szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZzerintetek is az a szerelem ha valaki nagyon tetszik és folyton rá gondolsz?

Figyelt kérdés

Mert egy páran azt mondták, hogy csak akkor lehetek szerelmes, ha már járunk egy jó idelye.

De ez szerintem baromság!

n csak ahhoz megyek oda, hogy megismerjem, akibe szerelmes vagyok.

Minek ismerjek meg 20-30 vadidegen embert ha nem vagyok beléjük szerelmes, és nem akarok tőlük semmit?!!


2019. okt. 10. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

attól még nállad se szerelem amit annak gondolsz,Aďdig még csak a fejedben van ugy hiszed szerelem, talán az de 99% ban nem szerelem csak erős tetszés.

Most okoskodhatnak a tinik, attól nem lessz senki okosabb.

2019. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, szerelem. Tévedés, hogy csak akkor lehetsz szerelmes, ha már jártok. Tele van az irodalom gyönyörű szerelemes versekkel - amelyek reménytelenül égtek a szívbe, nem "jártak".
2019. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*a szívben
2019. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem jársz valakivel még lehetsz szerelmes ,létezik plátói szerelem.

De az hogy nagyon tetszik valaki külsőre,vonzódsz hozzá ,esetleg sokat gondolsz rá attól az még nem szerelem

A szerelemhez meg kell ismerni a másikat ,a másik lényébe szeretünk bele a külső és belső adottságokba egyben. A szerelem egy megfoghatatlan megmagyarázhatatlan dolog

Nem szimpla testi vonzalom.Viszont gondolom még nem éreztél ilyet igy nem tudod mi a különbség .Majd egyszer szerelmes leszel és akkor fogod tudni hogy eddig nem voltál még az abba az x lányba akikkel ismerkedtél

2019. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!