Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire normális? Összetet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális? Összetett a kérdés, szóval a többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval. 8. év elején beleszerettem egy lány osztálytársamba. Ez egészen év végéig kitartott, de persze semmi se lett belőle. Úgyhogy gondoltam (inkább reméltem, de mindegy), hogy majd a nyáron elmúlik, szeptembertől úgyis gimnáziumba megyek, biztos ott találok más lányokat, stb stb. De sajnos nem így lett. Majdnem mindennap gondolok rá, nem tudom kiverni a fejemből. Hetente, kéthetente álmodni is szoktam vele.


Ez mennyire normális? Hogy tudnám kiverni a fejemből?



2020. jún. 4. 10:49
 1/3 anonim válasza:

Teljesen normális :-D

Írj rá,és mondd el neki az igazat. Lehet hogy nagyon jól sül el ez a dolog. Egy próbát megér. Ha semmiképpen nem szeretnél neki írni,akkor meg próbálj más lányokkal ismerkedni,és szép lassan elfelejted.

2020. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez a sztori kitartott 5 éven át és még most is bármikor a karjába ugranék ha érdekelném. Próbálj meg beszélgetni vele, de ne vágd hozzá a konkrét tényeket az első percben mert megijedhet, legtöbbször rosszul sül el. Keress közös témákat és apró utalásokkal vezesd rá, hogy te többet szeretnél. Türelemmel és megértő kitartással lassan közeledj felé.


Ha meg el akarod felejteni, kezdj el ismerkedni.

2020. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2020. jún. 4. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!