Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenthet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Múlt héten csütörtökön volt az egyik lányosztálytársam szülinapja, ahol ott volt a legjobb barátnője is, akit addig csak látásból/köszönésből ismertem.

Odafele együtt mentem az ünnepeltel, a legjobb barátnőjével meg a szomszéd sráccal. Így négyesben mentünk le, de nem beszélgettem sokat a lánnyal.

Amikor a kocsmába értünk ahol a buli volt ott már pár sör után dumálgattunk picit, meg sokat ültünk egymás mellett (egy helycserés ivós játékban mindig mellé ültem, és egy idő után kezdtem észrevenni, hogy ő is mindig hozzám jön. Továbbá mindig együtt mentünk ki cigizni, meg piát venni. Egyszer leejtettem egy érmét, és megjegyezte, hogy én mindig valamit elejtek, mert már vagy hatodszor esett le aznap, és meglökött egy pict (szemből))

Viszont ő 11kor hazament, mert fájt a feje, és el sem köszönt.

Másnap neki volt szülinapja, és az előtte nap miatt kicsit felbátorodva felköszöntöttem, és szép nagyon napot kívántam neki. Ő vissza írt, hogy aranyos vagyok, köszöni szépen.

Majd megkérdeztem, hogy hová tűnt előző nap, mert egyszer csak eltűnt. Mondta, hogy rosszul lett és egy kis levegőzés után hazament.

Utána visszaírtam, hogy értem, és hogy tök jó volt amúgy tegnap. Ezt ő már el sem olvasta, nem hogy válaszolt volna. Ez bunkó volt szerintetek? (Alapból én egy kedves embernek tartom magam, és szinte mindenkitől ezt hallom vissza)

Azóta tett ki insta meg snap sztorikat, szóval gondolom direkt nem válaszol.

Szerintetek mi legyen? Nem akarok megint ráírni, mert az gáz lenne szerintem. Most van mint egy kérdezős snap sztorija, lehet oda kellene valamit írnom (pl vélemény kérni?)


Én 18/f ő nemrég lett szintén 18



2020. jún. 8. 22:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Azóta sokat gondolkodom rajta/jár a fejemben
2020. jún. 8. 22:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha el sem olvasta, lehet nem akar tőled többet, majd visszaír, ha nem így van.
2020. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen igen, én is erre gondoltam, csak akkor meg nem lett volna ilyen élőben.. jó viszont azt sem tudom, hogy van-e barátja/kiszemeltje. Lehet csak barátilag akart kedves lenni, és én értettem félre..
2020. jún. 8. 23:11
 4/7 anonim válasza:
100%

nagyon egyszerű a válasz,nem bunkó csak egyáltalán nem érdekled,elfoglalt,másokkal beszél

az instagram kérdezős cucc meg nagyon gáz attól aki kirakja,meg aki véleményt kér is :/// bocsi de ez az igazság

2020. jún. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben várnék, amíg visszaír. Ma van a szülinapja, olyankor rengeteg üzenetet kap (legalábbis én nagyon sokat szoktam) és van hogy véletlenül nem reagálok egy üzenetre csak másnap. De valószínűleg nem érdekeled.
2020. jún. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szülinapja pénteken volt, ma kedd van
2020. jún. 9. 06:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Vicces, mert tegnap tett ki egy kepet egy sraccal egy vendegloben. Szoval szerintem ez ugrott😂
2020. jún. 10. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!