Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk miért szeretitek elhitetn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért szeretitek elhitetni egy lannyal hogy fontos és nagyon szeretitek ha utanna minden indok nélkül ott hagyjátok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt kérdezhetném fiúként lányoktól
2020. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Egyes

Én lány vagyok

És sajnálom, ha ilyen szituációk voltak az életedben

De nem minden lány ilyen

Nyilván magamból kiindulva, én az őszinteség híve vagyok

Sajnos vannak azok a lányok (fiúk is) akik csak szórakoznak az emberrel

Az egyik fiú barátomat egy lány rendszeresen hülyének nézi, ezt csinálja vele amit a kérdező is írt

És én azt gondolom, hogy figyelemre vágyik és élvezi, hogy valakit ennyire foglalkoztat

Szerintem a lányok esetében, ők nagyon labilisak mentálisan

És kevés az önbizalmuk, amit azzal próbálnak feltornázni, hogy akit lehet, lehúznak

Meg hát nyilván az ego is dolgozik bennük ezerrel


Kérdező: a fiúk többsége elég éretlen szerintem, náluk nem kell ilyen nagyon mély erős lélektani folyamatokat keresni mert nem ilyen indítattásból csinálják ezt, hanem mert ilyenek és szórakoznak

Nem hiszem hogy ők felfogják, hogy ezzel fájdalmat okoznak mondjuk neked mert ők csak egyfajta kalandot látnak a dologban

Amíg mi komolyabban állunk hozzá egy kapcsolathoz, ők azt sokkal lazábban teszik

Meg hát a két fél sokszor el is beszél egymás mellett

Szerintem felesleges ezen agyalni

Inkább nyitottnak kell lenni azokra a fiukra akik nem ezt csinálják, mert bizony ilyenek is vannak

2020. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nemtől, hanem gerinctől függ
2020. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, kérlek ne általánosíts, mert én személy szerint ilyet sose tennék. Ha valakit szeretnék, annak megadnék mindent, hogy a legjobb kapcsolata lehessen, ami csak lehet. Nem ugyanazt, de hasonlót várnék el én is cserébe. Lehet kissé nyálas meg tudatlan amit írtam, de kérlek nézzétek el, még nem volt kapcsolatom, csak elképzeléseim vannak mit csinálnék és hogy. Ahogy kettes mondta, az lehetséges, nem tudom, én srácként ha valakit szeretek azt mélyen és szívből szeretem (még ha eddig csak viszonzatlan volt is 😥). Tényleg elég sok az éretlen srác, de akkor te sem a megfelelő helyen kutatsz, ha ilyen tapasztalataid vannak. Nálam az egyetemen nem csak én vagyok az egyetlen normális szingli csávó, szóval sok sikert!

20/F

2020. jún. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem minden fiúnál van így csak szerencsétlen voltál, hogy ilyennel találkoztál
2020. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!