Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti hogy szeretitek ha...

Lányok, ti hogy szeretitek ha egy srác odamegy hozzátok? Hogy közeledjen felétek? Minek örültök, mi az amit díjaztok? Ki az akire felfigyeltek? Mi fontos egy srácban?

Figyelt kérdés
Mik azok az értékmérő tulajdonságok ami alapján kiválasztjátok a szerencsést? (csak azt írjátok ide amit logikailag meg tudtok magyarázni ami érzelmileg alakul ki bennetek azt tudom, hogy megmagyarázhatatlan )

#Lányok véleménye #az ismerkedéssel .
2013. jún. 13. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is az ilyen aranyosabb, visszahúzódó srácok tetszettek, akik nem akarnak feltünősködni meg ilyenek :) Legyen udvarias, kedves, ne játssza az eszét stb.
2013. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szanolaa. válasza:
Szerintem simán rá is köszönhetnél az illetőre, akit kiszemeltél magadnak, és megmondhatnád neki, hogy szeretnél vele beszélgetni, mert tetszik! DE attól is függ van-e barátja és hűségese... Én legalábbis meghallgatnám, aki ezt mondja nekem! :)
2013. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
eyget kell kérdezni, nem kettőt hármat négyet ötöt hatot kell kérdezni:D
2013. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!