Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljam be magamnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be magamnak, hogy tetszik, ha nem merem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, és úgy érzem megtetszett. De ő nem az a tipikus álompasi, persze nem annyira csúnya, de nem is néz ki jól. Senkinek nem tetszik, csak nekem. Én jóban vagyok vele, barátok vagyunk, de inkább csak haverok. Néha szoktunk beszélni, és írni egymásnak. És nekem megtetszett, úgy érzem többet érzek iránta, mintha csak a haverom lenne. Nem tudom mi tetszett meg benne, de megtetszett és kész. Én nem merem bevallani magamnak, meg senkinek sem, hogy ő tetszik nekem. Mint mondtam ő elég csúnyácska, vagyishát inkább átlag alatti mások szemében. És mivel még magamnak sem vallottam be, hogy ő tetszik, ezért már írni sem merek vele. Minden héten chatelünk, akár többször is, de ez így nekem kínos, hogy én közben többet érzek iránta, és még magam előtt is szégyenlem az érzéseim. Szóval így tök ciki vele beszélnem is, előbb tisztáznom kéne magamban, elfogadni, de hogyan amikor még rágondolni sem merek?

2020. jún. 13. 23:46
 1/3 anonim válasza:
100%
AZ, hogy nem mered annak oka van, jelen esetben a társadalmilag elismert széphez viszonyítod az illetőt. Ezen változtass; ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak, szerintük mi a szép. Csináld azt, hogy szabadjára engeded az érzelmeidet, és abból indulsz ki, ami benned van, nem mások véleménye alapján. Ha végül arra jutsz, hogy tetszik, akkor pedig HAJRÁ!
2020. jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A szépség relatív. Nekem a teltebb lányok tetszenek, és nem a sportosabb vagy a model alkatúak. Lényegében JÓL akarom magam érezni az adott lány oldalán, így NEM érdekel mások vagy a társadalom véleménye. Mi együtt alkotunk egy PÁRT. És Pont!


Veled is ez van. Te Ő rá reagálsz. Most tekinsd úgy, hogy csak Ő létezik. Mindenki más csak MÁS. Függetlenül a MÁSOK korától, nemétől vagy kinézetétől. Ezt te tudod legjobban, hogy hogyan érzel. Csak tedd magadévá az érzéseket, és fogad el. Ha harcolsz magaddal, akkor magadellen harcolsz. Csak a társadalmi megkötések miatt akarsz "szép" pasival mutatkozni.


Csak egyszerűen közeledj hozzá. Érdeklődj, amit téged érdekel. Hatolj az életében mélyebbre, beszéltesd és bontogasd.


Mond ki magadban. Nekem Ő kell! Én beleszerettem! Csak előre nézek! Nem érdekel mások, mit gondolnak! Számomra értékes!

2020. jún. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mond meg neki õszintén az érzéseidet iránta. Ha meg azt mondja, hogy nem akar kapcsolatot, akkor hagyjad nincs sok vesztenivalód.
2020. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!