Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy én teljesen...

Miért van az, hogy én teljesen jól elvagyok magamnak, bőven le tudom magam kötni nettel, egy jó könyvvel, túrázással, filmezéssel, stb. és ez másoknak nem tetszik?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy mi ezzel a baj.

Senkinek az életébe nem szólok bele, de engem mindig megtalálnak és bosszantanak azok, akik folyamatosan mások életével vannak elfoglalva. És nagyon sok ilyen van.

Szerintem nem illek bele ebbe a társadalomba vagy én nem is tudom. :(


2018. jan. 3. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem, hogy csak azzal lehet foglalkozni, aki hagyja magát!

...és hogy téged még ez bosszant is, az csak a bónusz nekik.

Ne válaszolj, ne magyarázkodj, ne akard megértetni, kezeld magánügyként!

2018. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott hibázod el, hogy érdekel ez az egész. Ha valaki szemrehányást tesz ezért, mond meg neki, hogy te is úgy szereted őt ahogy van a hibával is.
2018. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
örülj neki hogy nem szar mindenki telibe ilyen hozzáállással
2018. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ezek a dolgok elégedetté tesznek, akkor kit érdekel, hogy másnak nem tetszik? Sose lesz olyan, hogy valaki ne okoskodjon bele a dolgodba, de nem kell velük foglalkozni. Én hasonlóan vagyok, pár eltéréssel, és - ezt nem ajánlom :D - én simán vissza szoktam szólni, hogy mi közük hozzá, vagy egyéb. Főként azért nem tetszik nekik, mert magukkal nem tudnak mit kezdeni.
2018. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is vannak ilyen többéves remete periódusaim mikor úgy erzem h ez a tutti , es nem ertem masok miert kuszködnek h parkapcsolat legyen . Volt h nem ertettem h az unokatesóm miert akar annyira sovany es szep lenni , miert sminkel annyit stb , mit szamit , aztan en is elövettem megint a sminkjeim , söt hialuronos ajakfeltöltest is csinaltam ,most jutottam odaig h rajöttem h biza egy jóférj nem volna rossz es irigyelem aki egy jó pasi mellett alszik el esténként.

Persze ez nem valtoztat semmit 😆

Szóval van igy az ember föleg csalódasok , nehezsegek utan mikor az elemeit újratölti

2018. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!