Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak tetszik vagy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak tetszik vagy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, és nem tudom eldönteni, hogy tetszik vagy szerelmes vagyok belé. Amikor meglátom mindig nagyon ver a szívem, egésznap rágondolok, várom, hogy írjon. Ismerjük egymást. Már el is képzeltem a közös jövőnket meg ilyeneket. Segítenének légyszi, mert én ilyet még nem éreztem. Előre is köszi!
2020. jún. 17. 12:35
 1/4 anonim válasza:
100%
Én is hasonló cipőben jártam tavaly. Az egyik legjobb fiú barátommal. Aztán rájöttem, hogy ez csak egy hirtelen felindulás volt. :/
2020. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te sem tudod, mi honnan tudnánk? :D
2020. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En azt mondanam, hogy ha legalabb 3 honapig tetszik valaki, akkor mar szerelemrol van szo.

Nekem is ilyen "tüneteim" voltak, mikor megismertem a jelenlegi baratomat, akinek 2 baratnoje is volt az ismeretsegunk alatt, en mindvegig odavoltam erte, majd egy ev utan vegre megtortent.


Ezt peldaul szerelemnek mondanam, viszont tényleg nehez eldonteni, ember fuggo az egesz. En, eleg ironikus, de a pasim legjobb baratja fele is volt egy fellangolasom az egy ev alatt, de igy utolag konnyen felismerhető a kulonbseg. Leginkabb az idotartam arulkodo.


Sok sikert!

2020. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem csak tetszik, bár ezt neked kell érezned
2020. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!