Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék leszólítani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék leszólítani a suliban egy lányt aki tetszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az iskolába jár egy lány aki tetszik nekem, és idősebb nálam. Valamikor beszélgetni szeretnék vele, csak nem tudom miről, meg hogy találhatnám egyedül, mert legtöbbször a barátnőivel van.

2020. jún. 18. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Most kezdődött el a nyári szünet szinte minden iskolában, szóval személyesen mostanság nem tudom, hogy hogy lehetne leszólítani, max ha véletlen összefutsz vele az utcán.


Ha csak nem kell még bejárnotok valami miatt.


Jelöld be valamelyik közösségi oldalakon, esetleg kérdezz róla egy közeli barátodtól, aki ismeri, hogy egyáltalán van-e valakije stb.


Azt, hogy pontosan mivel kéne leszólítanod, esetleg online beszélgetést indítanod, azt ezek után tudhatnád meg, mert sajnos nem tudjuk milyen ez a lány, hogyan reagálna.

Mert vannak, akik nagyon kedvesen, és aranyosan, de vannak, akik meg hát.. nem túl kedvesen. :/



De azért hajrá, remélem ő a kedves fajtába való :D.

2020. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyél magabiztos keresd meg valahol, írj rá beszélgess vele ne érdekeljen, hogy reagál ha rosszul és nem működik akkor legalább megpróbáltad, ami 200x jobb akkor is ha elutasít mintha meg se próbáltad volna. Ha meg élőben látod és barátnőivel van, nehogy az legyen a kifogás, hogy ott vannak a barátnői. Én már mentem oda nem egy lányhoz, hogy kb. 6 barátja ott volt. Elég viccesnek lenned és magabiztosnak akkor maximum megnevetetted és mondja, hogy köszi nem és ennyi. Ha meg bunkó akkor örülj, hogy elkerültél valami defektes csajt.
2020. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Szimpatikus, értelmes lánynak tűnsz, szeretnék veled megismerkedni, benne vagy? - Kb. ennyi.
2020. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!