Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit érzek. Van egy fiú, akit szerettem/szeretek. Hiányzik, de nem annyira, hogy sírok is miatta(régen nagyon sokat sírtam miatta). És még mindig őt keresem a boltokban, utcán, mindenhol. Még mindig szeretném őt látni, és mindig reménykedem, mikor elmegyek otthonról, hogy majd összetalálkozok vele az utcán. Tegnap is összefutottunk, váltottunk pár szót, és közben konkrétan kikapcsolt az agyam, beszélt hozzám, de nem fogtam fel, mit is mond. A szívem pedig olyan hevesen vert, hogy szinte azt hittem kiugrik.

Ja, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy volt egy időszakom(pár hét) amikor nem igazán érdekelt a pasi, le se szrtam konkrétan.



2020. jún. 19. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a heves szívdobogás igen, arra utal. :) Ez olyankor szokott lenni a másik embertől.

Ha meg volt, amikor nem is érdekelt, az pl több okból is lehet, pl még túl gyerekek voltatok, észre se vettétek egymást, nem is gondolkodtatok még ilyen szerelem-témában; nem is érdekelt titeket; vagy nem is tudatosult bennetek, hogy létezhet ilyen, mert nem voltatok abban az életszakaszban, nem érdekelt téged/benneteket.

Vagy pl nemtom, lehet, hogy te magadat tartottad éretlennek a szerelemre, vagy pedig őt.

Vagy nemtom, sokáig olyan kis bohókás , komolytalan volt, de megváltozott, és most kezdett bejönni neked; de az is lehet, hogy nem változott személyiségben mondjuk, csak most figyeltél fel rá.

Vagy pedig, hogyha ez egy idő után volt, akkor mondjuk tüntetőleg nem foglalkoztál vele; mert ő is le se cart téged; akkor minek foglalkoznál vele

Vagy pl nem találkoztatok annyit, és kicsit úgy elsikkadtak, lanyhultak az érzelmek.

De szóval nemtom, hogy szerelmes voltál már, és egy darabig közben akkor nem érdekelt-e.

2020. jún. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

Csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy ő "kicsit" idősebb mint én, szoval őt nem tartottam gyerekesnek. Egyiküknet sem tartottam értetlennek a szerelemre. Nem vagyunk, nem voltunk és nem is leszünk együtt soha. Őt nem érdeklem, van párja, teljesen más élete van, mint nekem. Én ennek ellenére szeretem.

2020. jún. 19. 02:19
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
I’m so sorry. 😞😢
2020. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy szerelmes csak nagyon tetszik neked. De közben meg a szíved mélyén azt érzed, ez úgysem jönne össze, így már el van fogadva a plátói szerelem.

A leírásod alapján nekem ez az érzés jut eszembe. Én amikor szerelmes vagyok úgy igazán akkor azért máshogy érzem magam. Hozzátenném hogy az egyik dolog ami igazán szerethetővé teszi számomra a másikat az az hogy ő is szeret engem. Tehát ha ez nincs meg (a viszonzás) akkor nem olyan teljesen igazi szerelem. Legfeljebb tudod, hogyha őt is érdekelnéd akkor igazán belé tudnál szeretni

17/L

2020. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!