Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek előfordult már, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már, hogy így èreztetek?

Figyelt kérdés

Hogy szerelmes vagyok, de közben meg senkibe sem vagyok szerelmes. De úgy èrzem magam, mintha szerelmes lennèk, csak nincs kibe.

Èrtitek? XD

16/F



#szerelem #senkibe nem vagyok szerelmes
2018. jún. 7. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Maga az erzes meg van venned.. romantikus alkat vagy
2018. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, es Ugy, ahogy az elso mondja.
2018. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,volt ilyen. Szerintem ez abból adódik, hogy vágyunk valakire, de nem tudjuk kire. Inkább csak a szeretetére.:)
2018. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg a szerelembe vagyok szerelmes. Szerintem te is így vagy ezzel.
2018. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(Annyira) szeretett ember nélkül átélni azt az érzést, szerintem érdekes. Nekem még nem volt ilyen. De biztos boldog vagy, és szeretetteljes, és a tökéletes harmónia állapotában vagy; éppen most minden téren sínen van az életed; elégedett vagy azzal, amit eléd pakolt a sors. Jó, kiegyensúlyozott családi háttér, barátok, kellemes iskolai közeg; vannak jó kaják, lehet jókat enni; és egészségeset is; talán háziállatod is van, akinek dumálgatsz; lehet, hogy sportban is jó vagy, meg iskolában is a saját elvárásaidhoz mérten, számodra megfelelően teljesítesz; vagy legalábbis megtettél mindent; és valszeg nincs okod panaszra. Szerintem ez tök jó:):)
2018. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*De mondjuk lehet okod, de nem foglalkozol vele, tehát olyan, mintha nem is lenne.

De lehet, hogy ténylegesen , alapból nincs is; de ha van meg figyelmen kívül tudod hagyni, mind a kettő tök jó. :)

2018. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5. Igazad lehet, mert az utóbbi időben minden úgy alakult, ahogy azt elterveztem. :))
2018. jún. 8. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!