Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne tovább próbálkozni nála?

Figyelt kérdés

van egy fiú, akit már több éve ismerek, és elég jóban vagyunk, de elég félreértehtő jeleket ad, sosem tudom eldönteni, hogy most ezt azért mondta, mert nem szeretne megbántani, vagy mert tetszem neki.

a lényeg, hogy régen valószínűleg bejöhettem neki, csak nagyon gyerekek voltunk még, meg messzebb is laktunk egymástól, ezért nem lett volna megoldható, meg annyira nem is akartuk, ezért eléggé megszakadt a kapcsolatunk. és kiderült, hogy szeptembertől évfolyamtársam lesz. azóta beszélgetünk hetente kb. egyszer, de akkor ilyen fél óra-órákat, és ez nem olyan felszínes beszélgetés szokott lenni, hogy hogy vagy mizu, mit csinálsz, hanem mindketten ilyen 'okosabbak(?)' (ő szokta ezt mondani) vagyunk, ezért értelmesebb témákról. egyszer találkoztunk egy ilyen iskolai kiránduláson és a szünetet végigdumáltuk, tényleg nagyon gátlástalanul elbeszélgettünk. mikor bejött a karantén elkezdett ilyeneket írkálni, hogy hiányzom neki, és hogy nyáron talalkozhatnánk.

kb pár hetet járt egy lánnyal, aki borzasztó szép, és 100 km-re lakik tőle, szóval távkapcsolat volt, de szakítottak, mert a lány nem mondta meg a többi fiúnak, hogy együttvannak.

közben egy barátnőm megkérdezte tőle, hogy mi volt ez azon a rendezvényen, mert nagyon jól beszélgettünk, és erre azt írta, hogy különleges kapcsolatunk van.

valamelyik este telefonáltunk, mert valamit el szeretett volna mesélni, és borzasztó sokat beszélt a többi csajáról, meg kérdezgetett, hogy van-e valami szép lány ismerősöm, meg ilyenek. kiderült, hogy az exével jövőhéten s beiratkozás után találkoznak, pedig hívásban azt mondta, hogy akkor, abban a pillanatban nagyon kiábrándítónak tartja, és nem akart tőle semmit. (én itt teljesen lefagytam, eltényleg 5 másodpercig egy szót se szóltam)

engem is kérdezett, hogy mi van a fiúkkal, de én mondtam neki, hogy semmi, meg hogy nem nagyon vagyok népszerű a fiúk körében, mert kicsit duci vagyok, és nem túl szép, és itt mondta, hogy hagyjam már abba, meg hogy aki szeret, az így szeret.

nem biztos, hogy sikerült mindent beleírnom, mert nsgyon sok dolgot szerettem volna írni, ezért lehet kicsit összeszedetlen.

(legyszi tapintatosan fogalmazzátok meg a válaszokat, 2 éve szerelmes vagyok a fiúba, de mondjátok meg, ha hanyagolni kéne, csak szépen, érzékeny vagyok <3)



2020. jún. 19. 21:06
 1/3 anonim válasza:
100%
Háát nem tudom. Igazából ahogy olvastam, amit írtál vegyes érzéseim lettek. Mondjuk nem is vagyok fiúból. De szerintem egy lrobat megér, mivel könnyen lehet, hogy tetszel neki, és csak féltékennyé akar tenni, de az is lehet, hogy (mostmár) csak barátként tekint rád.
2020. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
valaki, aki fiú?
2020. jún. 20. 18:31
 3/3 anonim válasza:
91%

őszinte leszek, te szerintem neki kb a legjobb lánybarátja vagy és ő ugy tekint rád mintha a huga lennel kb nem látom a jeleket már bocs, nem volt semmi egymás bámulása meg olyan szitu ami fura volt ahogy leirtad, az hogy azt mondta o igy szeret ez teljesen logikus azután hogy ilyeneket beszéltek plusz ha veled a barátnőiről beszél és az exével talélkozgat akkor már bocs de szerintem 1000% friendzone vagy neki, raadasul jeleket sem irtal le ami barmire utalna az o rezserol de komolyan ird mar le legyszi te ebbe megis milyen jeleket latsz...., vagy ha azt hiszed hogy az hogy oszinten tudtok beszélni és hogy ez a szerelem jele akkor ki kell abranditsalak mert ez egyaltalan nem az bocs, talan tul oszinte vagyok de minek altassalak, zerintem ne hozd magad kellemetlen helyzetbe, ne szurd el a baratsagotokat

most visszaolvastam kicsit szoval az hogy kerdezget van e valamilyen szep lany ismerosod az azert elegge egyertelmu......


de komolya mondom kerlek el ne szurd, es legyszi ird meg te miket latsz ebbol jelnek, szivesen segitek kiabrandulni csak szolj ha szukseged van egy oszinte emberre


16L

2020. jún. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!