Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 48 órát vezettem eddig, s úgy...

48 órát vezettem eddig, s úgy érzem, tök béna vagyok. Érdemes még befizetnem újabb órákra? Aki ennyi óra után sem érzi komfortosabban magát vezetés közben, annak érdemes tovább próbálkoznia?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen, 30. óránál nekem már vizsgáznom kellett volna, oktatóm mondta, hogy ügyes vagyok jó lesz az, aztán vettem még 5 órát és szét izgultam magam , 3 év napi vezetésbe tellt, hogy azt mondhassam kicsit ügyesebbnek érzem magam mint anno, igaz most muszáj az önbizalom mert C jogsit csinálok. Hmm, ne add fel, soha semmit ne adj fel, de tényleg.
2019. jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%
Ne izgulj. Fèrfi ismerősöm 5 ször bukott ès utána ment át. Egyèbkènt meg jól vezet, csak izgulós típus.
2019. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

off

12 éve van jogosítványom,heti minimum 2000km amit vezetek és néha nekem is az az érzésem,hogy tök béna vagyok. Sőt vannak napok amikor különösen.

2019. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem harmadik hónapja van "saját" céges autóm. Mai napig rossz érzés fog el, ha bele kell üljek. Nem vezetek napi szinten, heti pár alkalom, akkor is kisebb távok 10-15 km munka meg vissza.


De még mindig azt érzem, hogy semmit nem tudok, nem érzem az autót, hol az eleje, vége, megesik hogy lefulladok. Meg úgy alapvetően mg érezhetően bénán vezetek. Ami végül is érthető, hiszen rengeteg "input" most jön először.


De azt látom, mások sem vezetnek sokkal jobban. Egy tapasztalt vezető is beragadhat szituációkba, vagy mások is követnek el hibákat. Nekem kedvencem az autópálya, mert ott lehet menni, kevesebb felé kell figyelni, viszonylag biztonságos ha betartod a szabályait. Halálom meg a panelek és belváros körüli jobbkezes, szűk utcák ahol egymást kerülgetve kell "haladni".

2019. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tegnap este volt órám. Megyek, megyek és egyszer csak ott terem egy gyalogos és baromira nem veszem észre, nem engedem át, az oktatóm meg jól leszid emiatt..

aztán: korábban kell váltani, még ne váltsunk, fékezzünk, ne fékezzünk.. miért nem gyorsítok gyorsabban stb

2019. jan. 31. 06:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Vizsga elötti órában nem tudtam elindulni mert lefulladtam, vizsgán is, de csak egyszer, ne parázz, kérj vizsga időpontot.
2019. jan. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!