Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Velem van a baj? Részletesebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány akki odáig van értem voltunk már együtt de szakítottunk mivel most sok időt töltöttünk együtt így egy kicsit össze melegedtünk. De én nem érzem azt amit keresek nincs meg az a rezgés és ahhh. De körülöttem neg mindenki azt hajtja hogy menjek bele ne válogassak de én nem ilyne vagyok.

17F



2020. jún. 30. 18:15
 1/3 anonim válasza:
100%
Ne törődj avval, hogy a többiek mit mondanak. Dönts úgy, ahogy te gondolod
2020. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem érzed azt hogy mindennél jobban szeretnéd akkor ne csináld. Ha szerelmes vagy, akkor nem jut ilyen az eszedbe, hogy nem akarod. Ne kényszerítsd bele magad csak mert mások azt akarják
2020. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne mások döntsenek helyetted, ez teljes mértékben a te döntésed kell, hogy legyen.
2020. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!