Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg szerelmes lett volna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerelmes lett volna belém a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Az egyik sráccal nagyon jól kijöttem, folyton egymással beszélgettünk. Szinte egymáshoz nőttünk. Sajnos nagyon összevesztünk a napokban, mert egy közös barátunk elárulta nekem, hogy a srác kétszínűsködött velem szemben. Én nem beszéltem meg a sráccal a problémát, hanen olyan feldúlt voltam, hogy mikor átjött (mások unszolására), akkor elküldtem és mondtam, hogy kétszínű. Ezután teleszaladt könnyel a szeme és elment, írogatott a barátaimnak, hogy mi a bajom, egyik osztálytársa szerint egész nap ezt tárgyalja és azt mondta a lánynak, aki elárulta nekem, hogy jobb lenne ha elhúzna a suliból, mert én miatta nem állok szóba vele. Összevissza kérdezősködik rólam másoktól, meg ahol meglát, bámul. Például a fizikateremnél várakoztam, oldalra néztem, állt és bámult. Egyik osztálytársa azt mondta, hogy ne haragudjak rá, mert látja, hogy szercsi van.


17/L


2019. febr. 10. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a francért nem lehet értelmes, szinte felnőtt emberek módjára leülni és megbeszélni a dolgokat?! Jövőre már szavazhatsz közben meg ovis szinten van a probléma megoldó képességed.
2019. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezt elszúrtad. Inkább egy harmadik embernek hiszel, mint neki? Ennyire nem bízol a barátaidban? A barátság és a párkapcsolat is a bizalomra épül, ha az nincs meg nem működik. Szedd össze magad és kérj tőle bocsánatot, hátha menthető még a dolog.
2019. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésemre válaszoltál. :( Nem volt mit rajta megbeszélni, mert az adott illető is elismerte, hogy társult vele a szép cselekedet végrehajtásában. :/
2019. febr. 10. 09:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, ezek után: (idézlek. "...egy közös barátunk elárulta nekem, hogy a srác kétszínűsködött velem szemben." és az összeveszés előtt én biztosan meggyőződtem volna, hogy igazat mond-e a hírvivő!!! Nem lehetett érdeke abban, hogy szétmenjetek? A leírásod lapján úgy vélem, hogy a fiút leforrázta a cselekedeted és szenved.

Beszélj vele és ha úgy látod, kérj bocsánatot. Ez nem szégyen, ha okkal van.

2019. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy megtörtént az eset, ugyanis az egyik tanárunk és a haverja elismerte hogy ezt csinálták
2019. febr. 10. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:

A válaszom a kérdező kommentje után jelent meg. Utólag olvastam el.


Ettől függetlenül megkérném a fiút, hogy szeretnéd vele megtárgyalni az esetet és legyen szíves találkozni veled ez ügyben. Aztán nyugodt hangnemben, nem veszekedve, beszéljétek meg a történteket. Szemére vetheted a módszert, amit a barátjával megbeszélt, add tudtára, hogy ilyen módszereket nem kívánsz a jövőben. Mindent nyugodt hangon, nem kiabálva és nm vádaskodva!

2019. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!