Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha a legjobb barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a legjobb barátom tesójába vagyok szerelmes? 18/F

Figyelt kérdés

A tesója nálam 2 évvel fiatalabb, és jelenleg kapcsolatban van. De a helyzet úgy néz ki, hogy nem lesznek sokáig együtt. Ha esetleg szakítanak, akkor gáz lenne ha összejönnék vele?

Persze azért várnék hogy a szakítást feldolgozza, de utána szabad a pálya, mit gondoltok?



2019. jan. 19. 10:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem gáz.

Ha szereted és ő is szeret(ne) akkor szabad a pálya ;)

2019. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem gáz, én is, csak ő még fiatalabb.
2019. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz!!
2019. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem mehet tönkre a barátommal a kapcsolatunk, ha összejövök a húgával?
2019. jan. 19. 13:09
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
De, simán tönkremehet sajnos. Gondolj bele: ha összetöröd a lány szívét (nem, nem gondolok ilyet rólad, ne érts félre) akkor a barátod nyilván a húga mellé fog állni...
2019. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, ebben igazad van, de nyilván nem szándékozom összetörni a szívét. Az esetleges szakítás jöhet ki rosszul, de nem minden szakítás fájdalmas. Nem tudom.

Tanácstalan vagyok. Az a baj, hogy tetszik, de a haverom miatt nem jönnék össze vele. :(

Meg hát a szerelem nem válogat, ahogy mondani szokás. :/

2019. jan. 19. 15:44
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Aztán meg kúrás közben benyit a haverod😀
2019. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
#5 vagyok. Örülök hogy nem vetted sértésnek amit írtam! :) Szóval akárhogy is, én nem jönnék össze a csajjal
2019. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, igen lehet tényleg nem kéne. :/

Majd kiderül hogy alakul...

2019. jan. 19. 23:00
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdj el kozeledni a lanyhoz, ha szakitott a baratjaval, ismerd meg jobban, aztan pedig beszelj errol a haveroddal, hogy zavarna-e a dolog es mit gondol errol, mondd el neki, hogy ha nem akarja, akkor nem jossz vele miatta ossze. Mindenki mashogy reagalna egy ilyen szitura 🤔
2019. jan. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!