Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátként kezel, vagy érezhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátként kezel, vagy érezhet többet is irántam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel lassan 2 hónapja kezdtünk el beszélgetni neten. Azonosak a hobbijaink, gyorsan egymásra hangolódtunk.

Nem egy városban lakunk, de több találkozót már sikerült összehozni (volt hogy én utaztam el hozzá, máskor ő jött el hozzám). Ezek jó hangulatban teltek, de mindez barátilag történt, legalábbis ő kérte, hogy ne randi legyen.

Én ezalatt beleszerettem, de nem nagyon mertem még a tudtára adni. Sok csalódás ért korábban, még kapcsolatom se volt (neki már volt, de ő azt nem tudja, hogy nekem nem), és félek, ha bevallom mit érzek, akkor utána nem fog velem szóba állni.

Tőle eddig még konkrét jeleket nem kaptam. Az egyik találkozó után finoman rákérdeztem, hogy mit gondol rólam, akkor annyit mondott, hogy felnéz rám és különleges vagyok számára, de fura neki az egész, mert ilyen sráccal még nem találkozott korábban, meg kicsit idősnek tart.

Naponta beszélünk neten, de nem tudom hogyan tovább, nem akarom elveszíteni, de közben egyre jobban feszélyez az egész belülről.

Tudom, hogy ti sem láttok bele a fejébe, de mit javasoltok? Egyáltalán ez alapján van esély rá, hogy bejövök neki?


Én 20f, ő 17l



2020. júl. 13. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Mivel eddig minden baráti volt, az az esélyesebb hogy ennél többet nem akar, amit többször jelzett is. Ennek ellenére inkább próbálj meg közeledni és hozz össze egy tényleges randit, aztán lesz ami lesz, mert nem barátságot akarsz, hanem másként nézel rá. Tehát nincs értelme ezt ebben a formában folytatni, vagy csak figyelgetheted majd az aktuális pasijait és szenvedhetsz közben. Nem hiszem hogy azt akarod.


A csalódások azért érnek, mert barátilag közeledsz és aztán jön a beléjük szeretés, majd a csúnya koppanás. Magadnak okozod a rosszat, hogy nem mersz lépni; ha nem lehetett volna semmi vele, akkor max. 2 randi után ez kiderül, most meg ugyanolyan végkimenetellel össze kell szedned magad ismét, ami akár hónapokba is telhet.

2020. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem az egyest. A lány nem akar tőled semmit. Mi az, hogy ennek ellenére hozz össze vele egy randit?

Ti miért nem értitek meg ha nem kelletek valakinek?

38N

2020. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ad fel különben 1 megadott napon megadott időpont és megadott helyen való találkozás nálunk randi. Másik én már voltam úgy, hogy a srác bele törődött abba csak barátok leszünk az én kérésemre és mai napig ő a párom együt lakunk.
2020. júl. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 Mert nem volt nyíltan kimondva a nem és a lány hülyíti olyan szövegekkel, hogy milyen különleges személy, amit nem, nem fogsz barátoknak se mondani míg nem ismered őket évek óta. Főleg nem 2 hónap után nyáladzani. Ezzel a srác kapna egy értelmes visszautasítást és tovább tudna lépni, ahelyett hogy vergődik mint a posztban azon rágódva, hogy vajon mi lehetett volna ha megmeri lépni.
2020. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!