Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pepegurl1020 kérdése:

Szerintetek hány éves kortól lehet elkezdeni “pasizni”? Kinek mikor volt az első csók? Ha nem túl intim akkor elmondanátok mikor volt az első együttlét?

Figyelt kérdés
Nyilván a pasizást nem úgy értem hogy minden szembejövő fiúval kavarok hanem, hogy készen állok egy párkapcsolatra(biztos tudjátok az a tipikus tini szerelem amibol vagy lesz valami vagy nem). És nem is hentete váltogatnám a fiúkat, csak röviden akartam megfogalmazni. Nyilván én is tudom, hogy egy nem csak kortól függ, de akkor mitől? Az ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi “tizen évesen a tanulással foglalkozz ne a pasikkal” szerintem hogyha egy olyan fiú van mellettem akivel boldog vagyok az nem megy a tanulás rovására... az értelmes válaszokat előre is köszi

2020. júl. 14. 07:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

nekem 15 évesen volt az első csók, 16 évesen veszítettem el a szüzességem.

manapság nem igazán tudom megitelni, mennyire érettek a tizenévesek... de 14-15 évet mondanék ideálisnak.

26N

2020. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele hogy mindenki akkor kezdjen el amikor úgy látja, gondolja hogy készen áll rá. Én jelenleg 16 vagyok de úgy érzem még nem állok készen rá így nem is foglalkozom annyira vele. De ismerek olyat is aki már 13 évesen készen állt rá. Szóval ezt mindenki magának tudja eldönteni, mérlegelni hogy mikor legyen meg ez.

Amint látom főképp lányoknak szólt a kérdés, de remélem nem zavar hogy fiúként válaszoltam.

2020. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évesen csókolóztam először, komolyabb dolog 19 éves koromban történt, másvalakivel.
2020. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Én 16 évesen csókolóztam először de nem a megfelelő emberrel így meg is bántam. Majd az első komoly kapcsolatom is 16 évesen kezdődött. Most 17 vagyok, együttlét még nem volt, és jó ideig nem is lesz még. Mindketten korainak érezzük, szerintem legalább 18 éves korunkig várunk vele.

Igazából fizikailag én még nem érzem késznek magam egy komoly kapcsolatra csak érzelmileg. Szerencsére olyan párt találtam aki hasonlóan van vele

(lány voltam)

2020. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen volt az első csókom.
2020. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen volt "barátom", de felnőtt fejjel nem is tudom minek hívnám azt a fiút, akivel kézen fogva elmentünk néha moziba, vagy fagyizni. Vele volt csók, de ezt nem tartom rendes tini kapcsolatnak, inkább csak gyermeki ismerkedésnek.

17 éves koromban ismerkedtem meg az - azóta már - vőlegényemmel. Vele volt az első együttlét is, de egy kb 3-4 hónapot biztosan vártunk vele.

Szerintem 16 éves kortól működhetnek a tini kapcsolatok, ami ahogy írtad: vagy lesz belőle valami, vagy nem.

2020. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
13 éves koromban kezdtem el beszélgetni meg ismerkedni fiúkkal, de akkor még nem jártam senkivel (utólag visszanézve egyáltalán nem is baj, de akkor még zavart). Az első barátommal 15 évesen jöttem össze, 1 évig jártunk, együttlét nem volt.
2020. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem 18 év alatt felesleges.


Én is későn kezdtem és nem bántam meg, hogy nem lettem tiniként felcsinálva sem elhasználva sem lefoglalva, sem csalódva.


Semmi vesztenivalód nincs, ha kitolod a gyerekkort - szenvedni, csalódni, de pasizni és boldognak lenni is bőven van még időd, te ne állj be a sorba és hidd el, nem éri meg túl korán kezdeni, mert a környezetemben láttam, hogy hogyan égtek ki emberek idő előtt fiatalon - várjál addig, amíg igazán szerelmes leszel és bár az nincs korhoz kötve, de ne erőszakold ki és ne fuss pasik után, mert nem éri meg!!

2020. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Te meddig jutottál már pasival?
2020. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

csók 16, szüzesség elvesztése 18. előbbi az akkori barátommal, utóbbi egy jó barátommal.

ha nagyon be kell lőni, 16-ot mondanék, akkorra már nagyjából mindenkinek benő annyira a feje, hogy alkalmas legyen egy kapcsolatra, de vannak, akik hamarabb, vannak, akik később érnek meg erre, és ez így van rendben.

az normális, ha 13-14 évesen az ember kíváncsi. ha nemi életet él, az szerintem korai, de ez partnerfüggő is.

19/l

2020. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!