Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pepegurl1020 kérdése:

Szerintetek hány éves kortól lehet elkezdeni “pasizni”? Kinek mikor volt az első csók? Ha nem túl intim akkor elmondanátok mikor volt az első együttlét?

Figyelt kérdés
Nyilván a pasizást nem úgy értem hogy minden szembejövő fiúval kavarok hanem, hogy készen állok egy párkapcsolatra(biztos tudjátok az a tipikus tini szerelem amibol vagy lesz valami vagy nem). És nem is hentete váltogatnám a fiúkat, csak röviden akartam megfogalmazni. Nyilván én is tudom, hogy egy nem csak kortól függ, de akkor mitől? Az ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi “tizen évesen a tanulással foglalkozz ne a pasikkal” szerintem hogyha egy olyan fiú van mellettem akivel boldog vagyok az nem megy a tanulás rovására... az értelmes válaszokat előre is köszi

2020. júl. 14. 07:18
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
18 évesen csókolóztam először és a szüzességemet is 18 évesen vesztettem el.
2020. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

Szia! Én magamon tapasztaltam az első csalódás/ szakítás után lettem érett szexre és egy igazi párkapcsolatra. Ha hamarabb történt volna ez meg akkor hamarabb lennék érettebb a szexre.

első csók 16

első szex még nem volt, de kész lennék rá egy 3 hónapos járás után, mivel akkor ismerjük egymást, bízunk egymásban, és jobb a szex is :)

most éppen pasivadászaton vagyok :D

17 vagyok

2020. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
12evesen már úgy ereztem készen állnék egy kapcsolatra... így utólag nem érzem hogy készen álltam volna. 14evesen volt az első kapcsolatom az első csókom es mikor 2honapja voltunk együtt akkor volt az első együttlét :) másfél évig voltunk együtt
2020. júl. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen közeledett hozzám fiú komoly szándékkal, vele abban az évben 2 hónap után meg is történt az első csók, most 16 évesen tervezem az első alkalmamat vele.

Az, hogy meg fogom e bánni, még nem tudom.

2020. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

8-asnak: nekem van egy 21 éves nővérem és ő azt mondta hogy nagyon megbánta hogy nem volt olyan igazi tiniszerelme

9-esnek: ölelés

2020. júl. 21. 07:48
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem 13 évesen volt az első csókom meg az első pettingem. Nem akartam ilyen hamar, de nagyon szerelmes voltam az illetőbe, és nem bántam meg, hogy vele volt az első csókom. A petting az nem volt valami jó, mivel azt nem igazán akartam, kicsit kellemetlenül éreztem magam, mert még nem tűnt természetesnek. De az első szexszel még mindenképpen várni akartam, hogy akkor úgy érezzem felkészültem rá. 19L
2020. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nekem 12 évesen volt az első csókom, amolyan gyerekszerelem volt. Kézenfogva sétáltunk mindenfelé, és csókolóztunk. Pár hónapig tartott, és a mai napig szivesen emlékszem rá.

14 elmúltam, amikor ilyen tiniszerelme(i)m voltak, de azokat csak olyan futó kalandoknak mondanám.

16-17 voltam, amikor az első komolyabb kapcsolatom volt.

Megmondom őszintén, én sok fiúval kavartam, aki csak úgy szembejött, és volt olyan korszakom, amikor hetente más pasim volt. Semmit nem bántam meg 😉🙂

2022. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!