Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 éves lány létemre egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány létemre egy nálam több, mint 10 évvel idősebb férfiba vagyok szerelmes, DE szeretnék ez ellen valamit tenni, ötletek?

Figyelt kérdés

Már kislány koromban is azt mondogattam, hogy nekem ő lesz a férjem és azóta is szerelmes vagyok belé és soha senki másra nem tekintettem még úgy, mint rá, viszont úgy érzem, hogy ez már nem egészen okés. Ő itt van 30 éves, én meg 17, teljesen más élethelyzetben vagyunk, ő dolgozik és családot szeretne, én még tanulok és még egy jópár évig nem szeretnék családot, meg a tudat, hogy úgysem lehetne köztünk semmi. Nem tudom mit csináljak, össze vagyok zavarodva, úgy érzem valahogy elkéne őt felejtenem, de pont ez, ami nem megy. Hiába ismerkedem, mint fentebb is írtam még senki más iránt nem éreztem szerelmet, úgy meg nem akarok senkivel sem összejönni, hogy nem szeretem.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Nektek mi segített?



2020. júl. 23. 22:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21%
#8-as. Ha majdnem 50 éves léttedre nem hoztál össze családot már kevés esélyed van rá.
2020. júl. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
28%
Kedves kérdező'Én és a párom között 17.év korkülömbség van.Én 20.voltam,ő 37.amikor összejöttünk.Már 11.éve eggyütt vagyunk,van egy 10.éves kisfiunk és még mindig szerelmesek vagyunk egymásba!Mindenhová kézenfogva járunk,becézgetjük,simogatjuk egymást...szóval nagyon nembántam meg,mert boldogok vagyunk!Ő tudja,hogy te mit érzel iránta?
2020. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!