Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, csak engem idegesít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, csak engem idegesít hogyha a barátnőm egyedül megy strandra és azon stresszelek hogy bármelyik fiú megnézheti? Tudom hogy nem csal meg, de akkor is zavaró számomra.

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Örülj neki, ha megnézik. Ezt azt jelenti, hogy van rajta mit megnézni. Aztán hazajön és csak a tiéd.
2020. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Igen, ez rossz érzés, de gondolj bele abba, hogy ha te mész strandra téged is megnéznek, de még az utcán is megnézik a csajodat is meg téged.


Túlságosan birtokolni akarod őt. Nem a te tulajdonod a csaj. Ha te ott lennél vele, akkor is megnéznék, nem? Te nem szoktál csajokat nézni?

2020. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Megoldás: ne tarts barátnőt.


Szívesen, ingyen volt :)

2020. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Írod, hogy tudod, hogy a barátnőd nem csalna meg, úgyhogy valószínűleg benned van a bizonytalanság, és jó eséllyel alaptalan. Az ilyen féltékenységi kérdéseknél érdemes a probléma mélyére ásni. Mi az, amitől ilyenkor konkrétan félsz? Hogy azok a srácok jobban néznek ki, mint te? Hogy bánthatják a barátnődet? Hogy valamilyen módon elveszítheted őt? Aztán próbáld meg megválaszolni a kérdést, ami elbizonytalanít.


Egy megnézés egyébként egyáltalán nem jelent semmit, ha emberek között vagy, akkor természetes, hogy megnézed őket, néhányat esetleg vonzónak is tartasz, de ennyi, nem lesz belőle semmi több. Azok a srácok, akik a barátnődet is megnézik, valószínűleg még több száz embert meg fognak nézni aznap, nem fogják semmilyen kitüntetett figyelemmel illetni a barátnődet.

2020. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Honnan tudod, hogy nem csal meg amikor egyedül van a strandon?

Az egyik öltözőkabinban gyorsan beakasztanak neki oszt jónapot, az életben nem tudod meg

2020. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Csak téged idegesít!
2020. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
5ös ez hatalmas volt,jót nevettem 😂
2020. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Engem például hidegen hagy, ha nézegetik, én is megnézek más csajokat, természetes dolog, és?
2020. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Akis_hamis ***** válasza:
25%
Én kifejezetten örülök, ha megnézik párom. Általában én kérem, hogy jobban dobja ki a ciciket. Persze ez csak akkor működhet, ha az ember megbízik a másikban.
2020. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Akis_hamis


Szóval felvágsz, dicsekedsz a párod testével, kvázi kiárusítod azt? Te ezt végiggondoltad?

2020. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!