Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám nagyon finoman...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám nagyon finoman éreztetni vele, hogy egyedül csak ő a fontos nekem és többet szeretnék tőle?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy van egy lány barátom. 2 éve jó barátok vagyunk és úgytudom fiúk közül én vagyok a legfőbb bizalmasa és legjobb barátja. Azonban én nem olyan rég közöltem vele, hogy többet érzek iránta. Ő visszautasított, pedig 90%ban mindig olyan jeleket adott, amik alapján én bejövök neki mind külsőre, mind belsőre.

Megtudtam biztos helyről azt is nemrég, hogy ő is kezd többet érezni, csak bizonytalan. Bizonytalan abban, hogy rosszul sül el a dolog, mert rajta kívül nagyon sok lány haverom van még akiknek bejövök.


Most pár hete olyan státuszban vagyunk, hogy papiron mindkettőnk csak barátilag tekint a másikra és se én se ő nem akarunk többet.

Azonban a jelek részéről és szerintem valamilyen szinten részemről is megmaradtak észrevehetően.


Én még mindig csak őt szeretem és kizárólag őt szeretném. Viszont ő ebből csak annyit lát, hogy érdeklődöm felőle, mint legjobb barát, viszont mellette még beszélgetek és kavargatok is más lányokkal (tudom és elfogadom, hogy ez nem helyes). Viszont ez nem azt jelenti, hogy csókolózgatok meg lefekszek össze-vissza mindenkivel, csak annyit hogy találkozgatok, ismerkedek stb.


Tehát a célom az lenne, hogy finoman azt éreztessem vele, hogy csak és kizárólag tőle szeretnék komoly dolgokat és hogy csak őt szeretem, mint lányt.

Fontos lenne az, hogy ne teljesen nyilt lapokkal kelljen "játszanom", mert az romba dönti a varázsát a dolgoknak, és érdektelenné válik a dolgok iránt. Csúnya szavakkal élve nem szeretném, ha elkényelmesedne az által, hogy tudja, hogy csak utána futok.


Ebben szeretnék segítséget kérni tőletek!


2019. febr. 22. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne mondd, cselekedj, és legyen tököd. Az kell ilyenkor, ha úgy is visszautasit akkor csak egy kislany aki nemtudja mit akar, ne kezdj ilyennel.
2019. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja illetve érd el ő fusson utánad, ha te futsz utána akkor offolod is magad.
2019. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!