Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ő továbblépett, talált jobbat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő továbblépett, talált jobbat nálam. Ennek egy éve, én pedig még mindig egyedül vagyok, és ha meglátom bármijét, zokogok, hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Nem voltunk együtt (okokra nem térek rá) mégis olyan mély nyomott hagyott bennem hogy talán még most sem hevertem ki teljesen.

Végignéztem ahogy mással van és mindent kiposztol. Elmegy másért , egy másik országba aki mégcsak magyar se

Nem tud róla én hogy éltem meg azt hogy nem alakult kapcsolattá köztünk

Lefoglaltam, pörgött az életem, voltak férfiak de vagy csak szexre kellettem, komoly kapcsolatra nem találtam párt

Ennek már több mint egy éve, megláttam ahogy éppen ehhez a lányhoz utazik (nem 200km) és elfogott a sírógörcs, hogy hogy lehettem én kevés, ès miért vagyok én mindig a kevés


Szeretnék mást, de egyszerűen senki nem jön...mit csináljak hogy ne gondoljak rájuj? Elfogadtam a múltat , nem hiányzik, talán az bánthat hogy ÉN maradtam egyedül...



Nyilván első lépés kéne hogy legyen hogy nem kínzom magam azzal, hogy nézem épp mit csinál, de sajnos érdekel



2020. febr. 27. 22:40
 1/7 A kérdező kommentje:

Amiért nehéz, első komoly érzelem, amikor majdhogynem szerelmes voltam, csak nem teljesedett ki

Úgy érzem a fogságában vagyok ennek a dolognak

2020. febr. 27. 22:44
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

együtt se voltatok és 1 éve siratod? XDDDDDDDDD

lefogadom hogy valami nagyon jó adonisz csávóról van szó, ezért ilyen nehéz elengedni

2020. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkoriban kb mindent ötvözött a személyisége amit valaha kerestem a másik félben... nyilván nehéz, nem a külseje volt a lényeg
2020. febr. 27. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, az egy elég jelentős dolog lenne, ha a Facebookon és a többin lekapcsolnád a követést. Akkor máris nem jönnének szembe a dolgai, amihez már semmi közöd.


Te okozol magadnak fájdalmat ezzel teljesen feleslegesen, hiszen úgyse lesz belőle semmi. Aztán meg sajnáltatod magad szintén tök feleslegesen, és rombolod a maradék önbecsülésedet szintén teljesen feleslegesen. És amíg csak arra figyelsz, hogy ő mit kivel csinál, amihez semmi közöd, és nyomod a hisztit, addig nem veszed észre, ha mondjuk valakinek véletlenül megtetszenél. Mondjuk, nem is állsz rá még készen, először ezt kéne lezárni.


Tehát első lépés ahogy írtam, hogy lekapcsolod az összes követést, sőt még jobb, ha törlöd az ismerőseid köréből.


Ha eszedbe jut, akkor tudatosan arra gondolsz, hogy elengeded, és hogy új, számodra értékesebb életbe kezdesz, keresed a magad boldogságát, erősíted az önbizalmad.


Nem azt nézed, hogy kinek nem tetszel, hanem, hogy kinek tetszel, és hogy neked tetszik-e

2020. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oszinten mondom hogy megprobaltam, ismerkedtem masokkal, de nem volt senki hozzamillo

Egy embert engedtem kozel, de egy igazi paraszt volt es otthagyott, feleslegesen huzta az idomet

Nyitottam masok fele, csak maganyos oraimban nagyon sokszor ramtor, es termeszetesen igazatok van, feleslegesen nezem, csak ha teged hagynak ott sokkal rosszabb latni a masik boldogsagat, mig te meg mindig nem talaltal mast

Hullamzo, ha le van kotve a figyelmem akkor jo, o volt az elso komolyabb erzelmem az eletemben, szerintem ez is a problema, felbehagyott dolgok, meg nem beszelt felreertesek...sosem beszeltuk meg

2020. márc. 1. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:

És azóta már törölted az ismerőseid köréből, letiltottad? (Ha jól tudom, akkor, ha letiltod, te sem látod az oldalát, így ha elcsábulnál és rákeresnél, akkor se látnád, de lehet, hogy tévedek.)

De miért is másokat hibáztatsz?! "Ő feleslegesen húzta az időmet" Az nem időhúzás, hogy nézed egy elérhetetlen ember bejegyzéseid, aztán közben irigykedsz és emészted magad? Ez konkrétan önkínzás. Így még nem is állsz készen másik társat találni, mert még mindig erre a fickóra fordítod az energiádat, akkor is, ha bepróbálkoznál másnál, nem csoda hogy lelécelnek. Persze lehet, hogy az, akit találtál valóban egy gennyláda volt, de hát...


Szóval kérdeztél, és ez volt a tanács:

Ne nézd, hogy mit csinál, engedd el!

Sportolj, kirándulj, kösd le magad!

Ha passzív vagy, csak besavanyodsz, és akkor csak sajnálod magad, és ha sajnálod magad, akkor keresed az okot, amiért sajnálhatod magad, és el kezded kínozni magad pl. nézed, hogy a másik milyen boldog, míg te szenvedsz.

2020. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem bonyolultabb dolog ez annál, mintsem hogy annyit mondjuk engedd el. A letiltás valóban jó ötlet, és az is, ha próbálsz nem rajta gondolkozni.

De tehetsz többet is, például elmehetsz egy pszichológushoz, és kibeszélheted magadból. Ő rá fog kérdezni a múltadra is, vajon hol vannak olyan fel nem dolgozott szálak, amik miatt ez ennyire megvisel.


Nekem a pótapám/nagyapám halt meg elég korán, nagyon szerettem, de a halála után nem indult el a gyászfolyamat, azóta is olyasvalakit keresek, akivel jó csak úgy leülni és beszélgetni, ahogy vele tettem kiskoromban. :)

És volt is olyan az életemben, akiben ezt megtaláltam, hozzám sem nyúlt, aztán amikor elment, rettenetesen fájt.


Jó tudni, ki, mit, miért tesz.

Esetleg felveheted vele a kapcsolatot, és megmondhatod neki, hogy neked ez még mindig fáj. Persze ettől elég valószínű, hogy nem fogja otthagyni a mostani szerelmét, de átbeszélhetitek a dolgot, és ez neked is segíthet talán. Hajrá.

2020. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!