Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Volt pár fiú, akinek tetszettem, irogattunk is, de nem vagyok szerelmes. Körülöttem mindenki az, csak én nem. Tizenhat vagyok. Létezik olyan hogy nem tudok szerelmes lenni?

2020. júl. 30. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Az a szerelem amikor nem tudol enni aludni és mindig rá gondolsz és ha jól érzed magad vele probálj meg 1fiúval néhány 7étig járni aztán ha még mindig nem érzel semmit se akkor enyi volt
2020. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
90%
Lehet, hogy aromantikus vagy. Magyarországon nem igazán hallottam még használatban ezt, de a külföldi LMBTQ+ közösségekben jobban elterjedt kifejezés. Ez tulajdonképpen a romantikus vonzalom hiányát jelenti.
2020. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
81%
Hidd el, körülötted a legtöbb ember nem szerelmes, csak beképzeli vagy hazudik még önmagának is. A szerelem ritka. Csoda, ha valaki megtalálja az igazit, hisz nem a mesékben élünk.
2020. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet mindenkibe beleszeretni... Aki úton-útfélen szerelmes lesz, az valalószínűleg nem az embert szereti, hanem a szerelembe szerelmes (ez Grace-klinika?). Ne görcsölj rá, de valóban előfordulhat hogy aromantikus vagy. Szóval lehet csak rossz embernél próbálkoztál... Vagy rossz nemnél?🤔
2020. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Az nem hiszem, hogy szerelem amit éreznek. Most lehetnék boomer, de még csak 19 vagyok, úgy hogy milliószlr éreztem "szerelmet", de az igazi ilyen az tavaly jött, sajnos egyoldalúan. Ne aggódj, lehet csak érettebb vagy a korodnál, ennyi
2020. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!