Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy szerelmes akarsz lenni de nem tudsz?

Figyelt kérdés
Ha az illető nagyon nagyon hiányzik, imádsz vele lenni, szereted ha megölel, ha hozzád ér, imádod az illatát, imádod a hangját, külsőjét, belsőjét. És szerelmes akarsz bele lenni és vele maradni örökre. De mégse tudsz ilyen létezik?

2020. júl. 14. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
én sem vagyok szerelmes tipus
2020. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, főleg ha nagyon erőlteted, és csak magadba akarod beszélni. Legyél picit türelmes magaddal, fogadd el, hogy MÉG nem vagy belé szerelmes. Lehet idővel az leszel, de ha esetleg nem, akkor akár a szeretet is össze tud vele kötni, ha olyan nagyon ragaszkodsz hozzá.
2020. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem pont azért különleges érzés, mert nem tudod irányítani, eltűntetni vagy éppenséggel kierőszakolni.
2020. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szerelem egy érzés azt nem lehet erőltetni amikor eljön a nagy ő jön az magától nem tudod irányítani.
2020. júl. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!