Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány éves kortól volt barátoto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól volt barátotok? A szüleitek mit szóltak? Szülőként mit tartotok normálisnak?

Figyelt kérdés
arra vagyok kíváncsi, hogy egy fiúnak vagy lánynak hány éves korától engednétek a kapcsolatot? (Szex nélkül). És baj lenne ha akkor mondaná el amikor már járnak? Vagy mindegy csak elmondja?

2020. aug. 12. 19:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Első barátom 13 évesen volt, ő 15 volt. Anya ismerte a szüleit, így örült hogy jó sráccal ismerkedek. Csak puszi és kézfogás volt.

Utána 14 évesen volt egy 21 éves barátom, így visszagondolva brutálisan nagy volt a korkülönbség, a szüleim helyében sokkal jobban kiakadtam volna. Elfogadták hogy ismerkedünk, de feltétel volt, hogy csak itthon lehetünk és azonnal bemutatom. Vele is csak a csókig jutottunk. Szerintem mindenki megkönnyebbült mikor vége lett.

2020. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

16 de a szüleim először ugymond támogattak a srác 9 évvel idősebb volt mint én de aztán mikor már 6 hónapja voltunk együtt és boldogak voltunk a szüleim tönkre tették a kapcsolatunkat.

Aztán 17 voltam és mindjárt 18 egy másik sráccal vagyok távkapcsolatban tény a családom újra próbálkozik de leszarjuk.. és hát nekik senki nem jó..

2020. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!