Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az az eltelt idő, ami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az az eltelt idő, ami még belefér a szakítás feldolgozására? Mikortól nem számít normálisnak? 18/L

Figyelt kérdés
Azt mondták, jobb lesz idővel, de nekem egyre jobban hiányzik. Lassan egy éve. Tudom hogy igaz szerelem volt részemről, de elvileg ennek is enyhülnie kéne idővel. Nem zártuk le rendesen, ez lehet az oka? Ha már nem áll lehetőségemben felkeresni, egyedül hogy tudnám feldolgozni?

2019. ápr. 14. 22:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Én is ugyan ezt érzem, mondjuk nekem még nincs 1 éve h szakítottunk, de azóta nagyon el vagyok veszve.. ha gondolod írj rám..próbáld meg másfelé irányítani a figyelmed, koncentrálj más pasira, vagy ilyenek.

18/F

2019. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnőmmel 9 hónapig voltunk együtt, körülbelül két év kellett hogy olyan szinten túl lépjek rajta, hogy amikor meglátom ne álljon görcsbe a gyomrom, és ne blokkoljak le. Egyébként ha nem zártátok le egymás között, az sokat tud rontani a helyzeten. Valószínűleg nekem is ezért kellett két év..
2019. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
En mindent megtettem azert, hogy ne legyen lehetosegem es idom gondolni ra.
2019. ápr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Embere, és annak helyzete válogatja, hogy mennyi időre van szükség. Neked a jelek szerint vagy több idő kell, vagy valamilyen kiút, amit még nem találtál meg. Mivel nem vagyunk egyformák, lehet nem fog segíteni egyik tippem sem. Ha így is lesz, ne add fel, nem vagy menthetetlen, csak másképp kell hozzáállnod a helyzethez.


Egyrészt engedd szabadjára az érzéseidet. Ha dühös vagy, vezesd le a feszültséget, ha szomorú, sírd ki magad, ha magányos, beszélj róla... Eztán higgadtan, kipihenten gondold át az egész kapcsolatot elejétől a végéig, és hogy mi történt azóta. Miért mentetek szét, hol kezdődtek a gondok, ha te hibáztál, mit tehettél volna másképp, stb. A lényeg, hogy rendezd magadban a dolgokat. Utána pedig igyekezz elfogadni a tényeket. Eztán próbálj társaságot keresni. Néhány igaz barát csodákra képes.


Ami viszont mindennél fontosabb, hogy adj magadnak időt, de ne halogasd az előrelépést. Ugyanis ha nem adsz magadnak elég időt, akkor hatástalan lesz az egész, ha viszont halogatod a továbblépést, akkor örökre egy búskomor roncs maradsz, amit gondolom szeretnél elkerülni.

2019. ápr. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb 6 hónap kellett meg egy két dolog aztán összejött a feledés.
2019. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem volt egy 2 éves kapcsolatom, 7 hónapja hogy a volt barátnőm telefonon keresztül dobott. Hatalmas sokk volt mindenféle előjel nélkül kaptam ezt a pofont. Azóta sem láttam. Szerintem tartsd távol magad azoktól a dolgoktól vagy helyektől amik rá emlékeztetnek és merj belekezdeni az újba, nekem ez bejött. Ugyan nem múlt el nyomtalanul, néha még fáj de ennek az lehet az oka hogy ocsmány módon zárta le a közös fejezetet. Tehát, a fentiekben leirta valaki hogy számít hogy végződik, igen ezt alá írom.
2019. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek más. Én 3 éve ismerem exemet. Egyszer együtt voltunk , egyszer nem. Én akkor nagyon fiatal voltam még... Első nagy szerelem, első szex , első beteljesült. A probléma annyi volt, hogy ő nem volt szerelmes. Az elején biztosan érzett valamit , de x idő elteltével arra nem lehetett már támaszkodni. Ahhoz képest , hogy fiatal voltam , nagyon talpraesett lány voltam , nagyon sok mindent megtettem érte - szinte én voltam a felnőtt helyette. 🙂 Utána még próbáltuk , hogy szexkapcsolat, egyebek... Mindig visszatáncoltunk egymáshoz. Egyszer ő , egyszer én kezdeményeztem . Most kb. 3 hónapja voltunk együtt , szexeltünk , elvoltunk. Azóta külföldön dolgozik, azóta most jött először haza . Végül nem lett belőle szex, nemis találkoztunk. Tudom, hogy végleg le kell zárom, hisz ez lenne a legjobb a lelkemnek is. 😌👍🏼 Viszont ez nem olyan könnyű! Ismerkedem közben persze, randizgatok, ha olyan lehetőség adódik akkor nyitva van az ajtó. De mindig ott van a fejemben... Még ennyi szar dolog után is , amit művelt velem.

Próbáld lezárni szerintem , ha magadnak jót akarsz. Ne legyél olyan hülye mint én! Ha már akkor lezártam volna, talán ma már egészséges, normalis kapcsolatban lennék egy olyannal, aki tisztel, becsül és szeret! 🤔

Nekem akárki akármit mondott már akkor is, önfejű és makacs vagyok. Pontosabban önfejű sem , mert a saját agyamat sem követem kos létemre... A hülye a saját kárán, az okos más kárán tanul!

Előtted van az élet, fiatal vagy csakúgy mint én. Ezerszer jobb pasik vannak. Többet érdemelsz ennél, hidd el.

Nekem az segített egyébként , amikor kicsit megbillentem, hogy a rossz dolgokra emlékeztettem magamat, hogy hányszor síratott meg, hányszor bántott meg. 😥 Ha bármilyen kérdésed van, vagy gondolatod, bátran keress meg és próbálok tanácsot adni!:)

2019. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

17 éves voltam, mikor az első nagy szerelmem szakított velem (előtte pedig volt 1 hónap szünet). Összesen 7 hónapig jártunk. Közel egy évig egyedül voltam utána, aztán összejöttem egy másik sráccal. Mikor vele 2 hete együtt voltam, akkor megkeresett az exem. Az egész világ felbolydult bennem, ha nem lett volna az akkori barátom biztos repültem volna vissza hozzá. Sőt, utána 1-2 évig néhány havonta felkeresett és újra meg újra összezavart. Sőt, szinte biztos vagyok benne, hogy ha most találkoznék vele, biztosan kihagyna egyet szívem (pedig régóta komoly kapcsolatban vagyunk a párommal).


Tehát azt akarom mondani, hogy az első nagy szerelmed mindig az első szerelmed marad. Enyhülni fognak az érzéseid idővel, de ő sosem lesz közömbös a számodra. Biztosan sokat gondolsz rá, gyakran látod őt és körülvesznek azok a tárgyak, amik rá emlékeztetnek. Ezek nagyon megnehezítik a lezárást magadban. Próbáld elkerülni, tedd el rá emlékeztető tárgyakat, és varrd el az utolsó szálat is. Nagyon nehéz, mert biztos bízol még benne, hogy újra összejöhettek, de ne tedd.

Add meg magadnak az esélyt, hogy boldog legyél végre. :)

24/n

2019. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!:)


De hogy tudsz 100%osan szerelmes lenni a jelenlegi barátodba ha az exed még mindig nem közömbös? Vagy az, csak megmaradtak az emlékek?

2019. máj. 7. 18:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Inkább csak az emlékek. Össze nem jönnék vele újra, mert már nem illünk egymáshoz és szerelmes sem vagyok belé nagyon régóta, de akkoriban fontos volt számomra. Első látásra szerelmes lettem és én nagyon komolyan gondoltam vele. Nem tudtam rá haragudni azután se, hogy facebookon szakított velem és tudtam, hogy csak kihasznál.

A mostani barátommal is első pillantásra szerelembe estem, és már 4 és fél éve szerelmesek vagyunk. Másra nem is gondolok mellette. (Sőt, már vele voltam, amikor utoljára megkeresett az exem, de akkor már le tudtam koppintani és azóta sem keresett.)

2019. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!