Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy hazudtam a koromról? Először nem vettem komolyan, úgy voltam vele mindegy mit tud, úgyse lesz semmi komoly. Utána viszont nem mertem elmondani. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Írásban vagy személyesen lenne jobb? Félek, hogy megharagszik
2020. aug. 15. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha már tényleg komolyabb a dolog szerintem nem fog nagyon kiakadni, kivéve ha nagyon sok a korkülönbség, vagy ha irreális pl ha lány vagy akkor mondjuk ő 18, te meg 14 és bekamuztál 17et. Amúgy szerintem személyesen jobb.

De amúgy fiú vagy vagy lány és hány éves? Ő hány éves?

2020. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Személyesen. És igen, lehet, hogy megharagszik, de teljesen jogosan.

Hogy képzelted, hogy egy ennyire alap dologban kamuzol? Hogy gondoltad, hogy nem derül ki?

Gondolom, mert vagy úgy 15 éves, de neked nem jó holmi korodbeli...

2020. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Stark2000 ***** válasza:
82%
Korotokat, nemeteket leírhatnád, meg egy kis háttér sztorit, hogy honnan indult ez az egész, és, hogy hova jutott. Lényegesen segítőkészebb választ tudnánk adni, ha vázolnád a szituációt.
2020. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
A 14-15 éves lányok szoktak ilyeneket csinálni.
2020. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer csináltam ilyet, az ismerkedős oldalon rosszul adtam meg a szülinapomat, és nem lehetett átállítani, ezért hónapokig egy évvel idősebbnek mutatott. Rámírt egy pasi, messze lakott, idős is volt hozzám, nem vettem komolyan. Azt hitte 9 év van köztünk, pedig 10. Beszéltünk már egy hete minden nap, már a személyes tali is feljött, többször is mondta, hogy milyen durva a korkülönbség, majd egyszer sűrű bocsánatkérések között bevallottam, hogy egy évvel fiatalabb vagyok, nagyon sajnálom, először a távolság miatt nem vettem komolyan és nem gondoltam fontosnak közölni, aztán pedig már túl régóta beszéltünk ahhoz, hogy csak úgy bedobjam, és nem mertem mondani. Azt mondta, semmi baj, nincs belőle semmi, és évek óta együtt vagyunk, hamarosan összeköltözés, szóval ja :D Kérj érte bocsánatot, és magyarázd meg, hogy miért hazudtál, ennyit tehetsz. Ha még nem találkoztatok, én biztosan nem személyesen tenném, mert annak a veszélye is fennáll, hogy ha tudja az igazi korodat, nem akar majd tőled semmit, és ha tudja, nem találkoztok. De nem mindegy hogy 1-2 évvel mondtad magad idősebbnek, vagy egy felnőtt férfi egy 18 éves lánynak gondol, egyébként meg most ballagtál általános iskolából, ugye érted? De mindenképp mondd el találkozó előtt. Ha már találkozgattok, akkor inkább élőben mondd.
2020. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

“annak a veszélye is fennáll, hogy ha tudja az igazi korodat, nem akar majd tőled semmit, és ha tudja, nem találkoztok“

Már bocs, de nem lenne tökéletesen igaza? Aki egy ilyen alap dologban hazudik, abban hogy bízzon meg az illető?

Joga van tudni, mielőtt találkozik vele. Ha ezért lemondja, hát így járt a kiscsaj. Élőben talán jobb lenne, ha a pasi (jogosan) számon kérné, hogy erről ugyan miért nem bírt szólni előtte?

2020. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, mennyit hazudtál? Ő hány éves? Lány vagy fiú vagy? Ezek fontosak
2020. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megharagudott végül? Már én is kívancsi lettem a korotokra és a nemetekre
2020. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!