Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Elmondanám mindenkinek de nem...

Elmondanám mindenkinek de nem mondhatom el senkinek. Komoly üzletemberek, játék és szoftverfejlesztők, nagytőkések és filmiparban tevékenykedő személyek válaszai érdekelnek leginkább! Te mit tennél? A többi a leírásban.

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy eszedbe jutott az évszázad biznisze. Az egész testedben érzed hogy ez nagy durranás lenne. Nagyon kajálná a világ. Viszont annyira betegnek és elborult ötletnek tűnik hogy sokakat sokkolna is. Lenne némi közfelháborodás. Viszont épp ezert kb nulla reklámmal is dollár milliárdokat hozna rövid időn belül. Az a bibi hogy akiknek elég pénzük ès fantáziájuk lenne befektetni (milliárdokról beszélünk forintban) azok számodra elérhetetlenek. Akikkel esetleg beszélhetnél azok tuti idiótának néznének és se elég pénzük se elég fantáziájuk hozzá.


Milyen lehetőségei lehetnek ilyenkor az embernek. Oltalmakra, védjegyekre sincs pénzem!



2017. aug. 2. 21:23
 1/9 A kérdező kommentje:

Amikor a közfelháborító részről beszélünk és a nulla reklámról akkor arra gondolok hogy kb. két hét alatt felkapnà a hírt az egész világsajtó onnantól kezdve hogy az információt "hagytuk" kiszivárogni. Annyit mondhatok róla hogy nem technikai vívmány. Az emberiségnek mindene megvan hozzá hogy megcsinálja a technika jelenlegi állása mellett.


Az erre vevők is meglennének. Így a dollàrmilliárdos profit is.


Még annyit mellesleg hozzá hogy ez lenyomná a mostanában népszerű VR-t, a videójátékokat, a filmeket és még a TV egy részét is. De még a 3 és 4D-s mozik is háttérbe szorulnànak. :)


A szórakoztató ipar koronázatlan királya lenne! :)

2017. aug. 2. 21:42
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinálnék egy prototipust és felraknám Kickstarterre.
2017. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sőt, ha ilyen fantasztikus találmány, hogy a világsajtó is erről beszélne, akkor nem is csinálnék prototipust. Egyszerűen hagynám, hogy kiszivárogjon a sajtóba a nevemme, mint feltalálóval együtt, aztán a világ összes gazdag embere be akarna nálam fektetni ebbe a csúcsszuper találmányba.
2017. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Részben igazad van. Én is gondoltam ilyesmire. De nem tudom annyira a jogi rèszét. Hogyha nem védedetem le és egyebek akkor nem tudják e lenyúlni... Az az érzésem hogy sajnos de.

Plusz mivel ez csak félig meddig technikai dolog, nem csak anyagokra van hozzá szükség. És egy 1.0-ás "béta" verzió is jelentősebb anyagi forrásokat igényelne.


Akárhonnan vizsgálom a dolgot csak az jut eszembe hogy beszélnem kellene nagybefektetővel. Olyasvalakivel lehetőleg akinek saját bevallása szerint fantáziája is van. Nem csak pénze. Viszont ilyen emberekhez egyszerű közemberkènt nem lehet közelférkőzni...

2017. aug. 3. 08:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a világsajtóban az én nevem lenne ott, mint feltaláló, akkor erősen kétlem, hogy bárki lenyúlhatná. Főleg, hogy nem írnám le a világsajtónak az összes részletet, csak, hogy mi az adott találmány és, hogy feltaláltam.
2017. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem elég naívnak tűnsz és kételkedek is az ötleted sérthetetlenségéről is.
2017. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most sokak szerint tahó leszek, de elárulom, a nagy ötlet ennek a valóságban való megvalósítása:


https://www.youtube.com/watch?v=ECoPbiGfjNw

2017. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó a fenébe. Pedig reménykedtem benne, hogy valami értelmesebb.
2017. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akinek nagy ötlete van annak kicsi is van. megcsinálnám előbb a kicsit s annak a hasznából a nagyot
2017. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!