Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap 'randizom' egy sráccal,...

Holnap 'randizom' egy sráccal, de nem akarom anyáméknak elmondani, mert nem biztos, hogy 'komoly'ság lesz belőle. Mi legyen? Csapjam be őket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyu/apu! Holnap találkozom egy ismerősömmel. Ekkor és ekkora. Majd jövök, kb. ekkor.
2010. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
minek nekik elmondani, ez a te dolgod. ne csinálj semmi hülyeséget (bár nemtom hány éves vagy..) és akkor nincs semmi probléma.
2010. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Gondolom, otthon laksz még, és 18 alatt vagy, ha ennyire beleszólnak. Akkor mondd, hogy pl. a barátnőddel találkozol. Megértem egyébként, én se szeretem elmondani a szüleimnek, pedig már 25 vagyok. Mert mindig beszól valamit anyám, ha aztán mégsem lesz semmi a dologból.
2010. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Valószínűleg az lesz, hogy megmondom anyámnak, ha haza jön, hogy 'holnap elmegyek Szandrával a városba, majd 1,1-5 óra múlva jövök'
2010. szept. 3. 17:04
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Én is mindig egy barátnőmre hivatkoztam, akit meg is neveztem, mert a név nélküli barátnő már gyanús. Azért sztem ez sokat elárul az a szülőkkel való kapcsolatról. Én szomorúnak érzem. Sokszor szerettem volna ha olyan szüleim vannak, akikkel mindent meg lehet beszélni, nem úgy mint szülővel, hanem mint baráttal.
2010. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én sem osztottam meg a szüleimmel a kalandjaimat :)


1-2 hónap alatt viszont már kiderült, hogy a srác mennyire komoly, és hogy érdemes e bemutatni.


Aztán meg csak túl kell esni rajta, különben ha neki nem tetszik, akkor mi van? Nem anyámnak kell szeretni az én pasimat :)


Xar is lenne ha a pasim jobban szeretné anyámat mint engem. Ha ilyen nyalizós lenne a srác, úgy otthagynám, hogy a lába nem érné a földet :)

2010. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem mondhatod nekik azt hogy randizni mész?

A legtöbb szülő nem kíváncsi az összes udvarlóra legfeljebb megkérdezi hogy érezted magad.

2010. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, mert 'félt'. Betegesen.
2010. szept. 3. 21:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor füllents, de szólj a barátnődnek is hogy tudjon róla nehogy lebukj és a barátnődnek mond meg hova mentek (netán elüt az autóbusz ő legalább tudni fogja merre keressenek)
2010. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha el kell mondanod, mert mondjuk késnél otthonról, elég csak annyit mondani, hogy találkozol egy ismerősöddel. Én sem szoktam elmondani az első randikat-minek traktáljam őket, ha már a randin kiderül, hogy ez nem fog összejönni?
2010. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!