Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most valamit rosszul csináltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés

Tali elott a csaj irt:🥰❤️

taliztunk, csokoloztunk sokat,szeretgettem simiztam, vege lett a talinak csokoloztunk hosszan es utanna megolelt hosszan.

De azóta ilyen lazan ír semmi emoji 2percenkent ir vissza. Pedig látszott rajta hogy élvezte.Akkor miert?Írt most igy? A barátnőjinek is elmondta mi volt.És tetszett neki az az éjszaka nagyon.

2.taliztunk,de 3hetig beszelgettem vele minden nap.

Hozzámsimult,hozzámbujt, simogatta a hajam es az állam.

Most fogok találkozni vele ujra. Mostanába nem tudunk gyakran talizni.Pedig én jobban szeretek személyesen beszéllgetni, nala meg főleg igy csak ő és én vagyunk.És tudok vele csokolozni.

16/f



2020. aug. 15. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

😆😆😆

Rendesen kínosan éreztem magam amíg elolvastam.

2020. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért?
2020. aug. 15. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas..


Mert sok amit csináltál, azért nem ír már rendesen. Esélyes hogy a következő találkán megmondja, hogy ezt zárjátok le.


Tudom hogy tapasztalatlan vagy és most kétségbeesett, de hogy azóta se értetted meg amiket mindenki írt neked, azt jelzi hogy nagy gondok lehetnek a háttérben. Kicsit próbálj arról gondolkodni inkább, hogy honnan jöhet ez a brutálisan erős ragaszkodási vágy, ráadásul 1 találkozó után. Ez még akkor is borzalmasan sok lenne, ha évek óta együtt lennétek.


Beszélj a szüleiddel a viselkedésedről, beszélgessetek az egészséges ismerkedésről, közeledésről, kapcsolatokról. A tiéd nagyon átlépi a határt.

2020. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.csaj nekem😢 meg tapasztalatlan vagyok

De élvezte nagyon.

És ő is nyomult nagyon.

Nem csak én ő ült az

ölembe meg ilyenek.

Ismerjuk mar egymast.

hosszu beszelgetések

előzték meg ezt.

2020. aug. 15. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj kérdező, hogy nem akarod megérteni, amit a 3-as válaszoló nagyon jól megfogalmazott. Tudom, hogy 16 évesen és első barátnővel dolgoznak benned a hormonok és a felhők között jársz és még a fokozatosság nem a te világod ilyen helyzetben, de egy lány nem csak arra jó, hogy smárolj vele naphosszat és még 1 perc nyugtot se hagyj neki a chaten sem. Egy lány, akinek bejössz szereti azt érezni, hogy meg akarod szerezni, de nem úgy, ahogy te csinálod. Én a lány helyében a következő talira el se mennék.
2020. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mondjuk lehet, h az van, amit elöttem irtak, tehat h tul sokat csinaltal,de en elsöre nem erre gondoltam


en ugy latom, h nincs semmi baj, szerintem csak azert ir lazabban, mert meg van könnyebbülve (h összejöttetek). szerintem ezert is irt kicsit mashogy. (tevedhetek, de szerintem nincs ok az aggodalomra, de beszeljetek meg (tudom, nehez, de probalj rakerdezni))

2020. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!