Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mi ez?Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi ez?Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki nagyon bejon,

tegnap taliztunk es rövid beszélgetés után csokoloztunk,azután ujra és ujra,szeretgettem őt puszilgattam, simogattam a fenekét és a combját rajtak feküdt háttal én ültem fogtam a kezét, ő is az enyémet ő simogatta a hajam és az arcom, csokolóztam vele nagyon sokat és fogtam a hasát simogattam.Ugy éreztem kotődtünk egymáshoz.Rámdőlt,de olyan nem volt hogy ő akart volna megcsókolni engem.De hajolt oda amikor csinaltam.Hazaertem es irtam neki hogy bocsi hogy neha nagyon csokolgattam de szeretlek. Ő azt mondta én is.

Mára pedig köszöntem neki joreggelt❣️ ő meg csak igy lazan halii, itánna is igy irt csak siman semmi nelkül pedig én kültem neki a sziv jeleket.

Most akkor mi van?

Szeretnék vele egy párt allkotni, de nem ugy ír és nem is keres ugy mint a talalka előtt pedig érezhető volt a vonzalok közöttünk es hozzám is simult, elengedte magat.

Ma meg ilyeket ir. Csak mint egy baratnak. 😢

Most akkor mit tegyek pár nap mulva szeretnék találkozni vele.

Mit gondoltok?

Mi ez?

Elrontottam vagy mi?

Amikor elköszöntünk egymástól csokoloztunk es megölelt. Erősen sokáig, ez minek a jele?

Kérlek titeket segitsetek! ❤️



2020. aug. 14. 14:17
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
16f
2020. aug. 14. 14:26
 2/19 anonim ***** válasza:
Ebből semmi konkrétat nem lehet leszűrni sajnos. Várj még pár napot, aztán talán tisztábban látod ezt az egészet
2020. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel telefonon, mondd el neki, hogy hiányzik és szeretnéd látni.


Lehet, hogy az ilyen szívecskés üzenetektől hányingere van. :)

2020. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Túltolod a nyomulást, jártok egyáltalán? Vagy csak kavargattok és izgalmas neki? Bárhogy is, még egy lánytól is sok lenne ez, nemhogy egy fiútól.


Vegyél vissza teljesen és ne akaszkodj rá ennyire. Nem kellenek a szivecskék, se mondogatni neki hogy mennyire szereted. Beszélgess vele rendesen és próbáljátok jobban megismerni egymást.


Lehet már nincs visszaút és máshogy tekint rád mint eddig, mert annyira rányomtad magad. Ezt majd az idő eldönti, de tanulj majd belőle.

2020. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
szerintem te borderlineabb vagy mint én
2020. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
most komolyan az a bajod, hogy nem küld folyamatosan szivecskéket? Ne csináld már.
2020. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Minden ember más, lehet szimplán sok volt ez neki, vagy nem szereti a túl mézes-mázas dolgokat.

Lehet megijedt a sok szeretettől, amit tőled kapott, őszintén, nehéz befogadni, főleg ha az elején vagytok. De mivel azt sem tudjuk, együtt vagy-e vele vagy milyen a kapcsolatotok nehéz véleményt megfogalmazni.

2020. aug. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Barátnőjével beszéltem nagyon boldog a csajszi es nagyon elvezte azt az estét. Azota is boldog.
2020. aug. 15. 08:38
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem VELE beszélsz?


Miért a háta mögött?

Ezzel fogod tönkre tenni az egészet!


Hívd már fel végre és mondd el, hogy hiányzik és látni szeretnéd újra (de mindenféle szivecske nélkül)


Mire vársz még?

2020. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
mar regen elmondtam neki😌
2020. aug. 15. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!