Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánat esetében mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat esetében mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy szerelmi bánatot érzek. Folyton letőrt vagyok, csak rá tudok gondolni. Van egy lány aki nagyon tetszik, de nagyon komolyan friendzone-ba rakott. Azt írta, hogy "szeretlek, mint bff".

A lány már valószínűleg elment és soha nem lesz nála esélyem, de ő így akarja. Biztos vagyok benne, hogy érzi, hogy tetszik nekem nagyon, mert próbálom rendesen a tudtára adni.

Hogy nyomjam el a szomorúságot?

hogy felejtsem el?

valószínűleg a dolgokat már nem tudom úgy kivitelezni a lánnyal, ahogy szeretmém...



2020. aug. 16. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én vagyok..
2020. aug. 16. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Járj el szórakozóhelyekre érezd jól magad, ismerkedj új emberekkel. Kerüld el teljesen az illetőt. Hagyd abba azokat a szokásokat amiket együtt csináltatok stb. Önfejlezd magad. Persze el is gondolkozhatsz azon h mit csinálhattál volna jobban, de az miben változtat a helyzeteden? Semmiben sajnos. Szóval ja kb ennyi amit így tudok írni. Lépj túl rajta. Ha nem tudsz gyenge vagy érzelmileg és sokszor megfogják még veled csinálni. Sajnos saját tapasztalat. :'D Hidd el nem éri meg az érzelmeset játszani senkinek sem. Annak sem akiben a legjobban megbízol.
2020. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam.


Jól berúgtam és elmondtam neki mindent. Nem jöttünk össze. De túl tettem rajta magam. Több mint 3 évig szenvedtem miatta.

2020. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!