Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszettem egy fiúnak bunkó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem egy fiúnak bunkó voltam vele stb.. Mert sok gondom volt akkor, viszont ő nagyon rendes fiú.. Fél évvel később,lett barátnője,és nem akarok bele avatkozni. (igazán ő nem is ismer mert akkor pont "rossz oldalamat" látta) .Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bonyolult, de a bunkozassal őt is védtem.Nem is tudja, de sokat segitet abban az időszakomban, és érzem a hiányát eléggé.

2020. aug. 18. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, ha a sors neked szánta akkor egyszer úgyis a tiéd lesz.
2020. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lett volna lehetőséged, hogy vele lehess, de nem éltél vele. Ezt nagyon elrontottad, lépj tovább!
2020. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha tényleg van barátnője, akkor most ne próbálkozz


ha nem akarod feladni, akkor talán maradj aranyos hozzá, és egy sima barát, és ha megtudod, hogy már nincsen együtt senkivel, akkor közelítsd meg (persze némi óvatossággal, de akkor is)

2020. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Elszúrtál egy esélyt a bunkózásoddal. Nem az első példa a lányok részéről. Lépj tovább és tanulj a hibáidból!
2020. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!