Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítsetek kérlek!


A fiúval egy táborban ismerkedtem meg. Az elején nem figyeltem fel rá, csak úgy a 2-3. napon vettem észre a jeleket magamon hogy tetszik a srác. Ő egy igencsak szociális lélek, folyamatosan emberekkel van körülvéve. (természetesen sok-sok lánnyal :'D) Rengeteg emberrel haveri kapcsolatban van, viszont velem más a helyzet. Egyáltalán nem szoktunk sokat dumálni, csak néha elkapom egy-egy pillantását, vagy azt veszem észre hogy megint közelebb van hozzám. Lehetséges, hogy pont azért nem tölt velem annyi időt, mert zavarban van? Köztem és közte 3 év van, ráadásul jövőre kiköltözik külföldre. Barátnőimnek is elmeséltem az esetet, így egyikük rá is írt. Ebből merítettem egy kis bátorságot, hogy ráírjak. Mindez tavaly volt, és ebben az évben is elmentem táborba, de még kevesebbet beszéltünk, mint általában. Ha kell még információ, akkor kérdezzetek nyugodtan. Előre is köszi! :D



2020. aug. 22. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg inkább nem érdekled, ne haragudj. Lehet most itt jönni egyeseknek a tündérmesékkel, hogy “én visszahúzódóbb lány vagyok, belém szeretett az osztály nagymenője és annnnyira zavarban volt a közelemben, hogy mindenkivel mert beszélni, kivéve velem”, de ezeknek a nagy része önámítás. Az igazság még mindig az, hogy egy nagyszájú, extrovertált pasi nem fog megijedni attól, hogy kimutassa, hogy tetszik neki egy lány.

Továbbá ha jövőre külföldre megy, pláne nincs értelme álmodozni, a távkapcsolat nagyon fájdalmas dolog, nem sok ember képes fenntartani.

2020. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdeklődik a fiú utánad, és nem kellett volna ráírni, hanem beszélgetést kezdeményezni vele.
2020. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
folyt.: de ha úgyis kimegy külföldre, akkor ne foglalkozzál vele.
2020. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben srácok köszi a válaszokat😅
2020. aug. 27. 01:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a fiú lehet zavart volt, de az 1 éve volt, és az óta szinte minden változott. Én nem elszomoritani jöttem, hanem segíteni. Ha annyira szeretnél vele kapcsolatot, (ami szerintem felesleges) akkor állj ki elé és beszélgess egy fiús témáról, ami felkeltheti az érdeklődését irántad. Előbb vagy utóbb majd veled fog foglalkozni, de addigra lehet kiköltözik. Mert ez nem egy pillanat, lehet hónapokig tart, de lehet pár nap is. Idő miatt szerintem nem éri meg, de próba szerencse! Sok sikert
2020. aug. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj, lehet félreértetted. Nem szomorítottál el, számítottam ilyen válaszra. Sőt, én is eléggé így látom a helyzetet, csak érdekelt mások véleménye. Egyébként 1 év múlva fognak költözni, szóval addig is próbálkozok majd. :D
2020. aug. 27. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!